Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Rodrigo - pro výjimečného muže

Pánský oblek BANDI slim T...
VÝPRODEJ Chcete oslnit na každé společenské události? V novém pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Rodrigo v černé barvě se vám to podaří. Díky exkluzivnímu modernímu designu, který kombinuje lesklý materiál obleku s matnými detaily, získáte na eleganci a zaujmete nejednu ženu ve svém okolí.

Oblek doporučujeme mužům na svatbu ať už jste ženich nebo svatební host, do tanečních, na plesy nebo k oslavám jubilea. V tomto modelu pánského obleku od BANDI z nejvyšší prémiové kolekce budete vypadat naprosto jedinečně na jakékoliv společenské události.

Nový styl inspirován nejnovějšími trendy

Pánský oblek BANDI slim T...
Návrháři od BANDI vytvořili tento nový model pánského obleku v úzkém střihu SLIM FIT. Ten se vyznačuje zúženými kalhotami a vyštíhlením saka. Doporučujeme jej proto vysokým nebo štíhlým mužům, díky čemuž budou vypadat, jako by měli oblek ušitý na míru.

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Rodrigo v černé barvě je výjimečný především díky kombinaci lesklého a matného materiálu. Tento styl udává směr v nejnovějších módních trendech v pánské společenské módě. Matné jsou například klopy a paspule saka, které dodají obleku originální vzhled. Další moderní detaily, jako jsou zešikmené kapsy nebo zúžená a zakulacená klopa vám podtrhnou váš vzhled.

Vyvážené složení, které se skládá z 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy, zabezpečí minimální mačkavost a prodyšnost obleku. To vám zajistí, že se budete v obleku cítit pohodlně a zároveň budete vypadat skvěle. Přijďte si jej vyzkoušet do prodejny Pánské obleky BANDI.


Původní cena obleku: 6.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 3.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI slim T...
Pánský oblek BANDI slim T...
Pánský oblek BANDI slim T...
Pánský oblek BANDI slim T...
Pánský oblek BANDI slim T...


Tip navíc

Manžetové knoflíčky BANDI
Víte, že všechny pánské košile BANDI mají univerzální manžety rukávů, díky kterým můžete nosit manžetové knoflíčky? Nemusíte mít slavnostní košili s klasickými dvojitými manžetami. Zvyšte si úroveň Vašeho oblečení na plese a pořiďte si manžetové knoflíčky, které vám dodají nádech luxusu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních a elegantních manžetových knoflíčků na e-shopu www.BandiVamos.cz
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...