Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belfor - pro jakoukoliv společenskou událost

Pánský oblek BANDI, model...
Doporučujeme kombinovatelný pánský oblek Belfor z Premium Collection, který si můžete obléknout na jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání. Nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do tanečních, a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně.     

Exkluzivní pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belfor je vhodný pro muže se střední a štíhlou postavou. Doporučujeme nosit na společenské události, jako jsou svatby, plesy, taneční nebo oslavy jubileí. 


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belfor je kombinovatelný. Sako a kalhoty můžete nosit zvlášť. Je vyroben z černého matného materiálu s jemnou krepovou vazbou. Exkluzivní materiál tvoří ze 70 % vlna, z 20 % polyester a z 10 % unikátní vlákno lyocell. Zajišťuje mimořádný komfort. Udržuje optimální vlhkost, což ocení hlavně muži, kteří se více potí. 

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu, proto vám krásně padne. Zešikmené kapsy na saku napomáhají opticky zeštíhlit vaši postavu v oblasti boků. Ozdobná šedá nit na poslední knoflíkové dírce na rukávu a malá náprsní kapsička s ozdobnou podšívkou dělají tento oblek velmi módním. Ozdobnou podšívku náprsní kapsičky můžete použít místo kapesníčku do saka. Stačí ji pouze povytáhnout. 

Kalhoty jsou od kolen vyštíhlené a jsou ozdobeny puncem BANDI na poutku. Skvěle vám sednou, ale zároveň vás nebudou nepříjemně stahovat. 

Cena oblekového saka Belfor je 5.399 Kč, cena kalhot 2.599 Kč. Díky variabilnosti a exkluzivnímu materiálu obleku ho využijete na všechny společenské události. Cena zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Nebudete proto muset ztrácet svůj čas a peníze zajišťováním úprav obleku. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby na vaši míru, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.

Obal na oblek BANDI
Při koupi celého kompletu získáte navíc obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip navíc

Pro luxusní vzhled na jakékoliv události volte k obleku Belfor luxusní pánskou košili BANDI. Přečtěte si, jakému oblečení se vyhnout, abyste neohrozili svůj úspěch na obchodních jednáních


Doporučujeme

Přemýšlíte, jak opravdu zazářit? Dolaďte svůj oděv exkluzivními doplňky BANDI. Ženy z vás nespustí oči. 
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...