Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Viconte – oblek pro každou příležitost

Pánský oblek BANDI, model...
Hodil by se vám pohodlný a přesně padnoucí oblek, který je vhodný do práce i na společenské události? Přesně to vám nabídne pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Viconte.

Špičkový materiál s vysokým podílem vlny vám zajistí dostatek pohodlí. Díky možnosti kombinovat různou velikost saka a kalhot vám oblek dokonale padne. Elegantní tmavě modrá barva představuje ideální volbu do zaměstnání, na svatbu, na ples, k maturitě, do tanečních a pro řadu dalších příležitostí.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Oblek je ušitý ve střihu TAILORED FIT, což znamená mírně vyštíhlený. To ocení jak muži se štíhlou a standardní postavou, tak muži s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Volnější střih obleku vám zajistí dostatek volnosti v pohybu. Navíc pomáhá vytvarovat a opticky zeštíhlit postavu, takže v něm budete vypadat perfektně.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Viconte je kombinovatelný. To znamená, že sako a kalhoty můžete zakoupit zvlášť, a přizpůsobit tak výběr vhodné velikosti přesně vaší postavě.

Oblek tmavě modré barvy se skvěle hodí pro příležitosti konané přes den, stejně jako pro večerní události pořádané po 18. hodině. S moderní barvou obleku výborně ladí i módní střihové prvky, jako jsou zúžené klopy saka či zešikmené kapsy. Ty navíc pomáhají opticky zeštíhlit postavu. Sako s jedním rozparkem dodá vašemu vzhledu na eleganci.

Oblek je ušitý z prvotřídní látky, kterou tvoří 50 % vlny a 50 % polyesteru. Díky tomuto unikátnímu složení se budete v obleku cítit příjemně. Navíc se vám oblek nebude mačkat, takže budete vypadat skvěle i po celém dni stráveném v kanceláři.

Cena oblekového saka Viconte je 4.499 Kč, cena kalhot 2.299 Kč a váš šatník tak rozšíříte o exkluzivní oblek, který vám padne, jako by byl ušitý na vaši míru.

Pokud si koupíte obojí, tedy sako i kalhoty, získáte obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal váš oblek ochrání proti poškození na cestách i proti prachu a škůdcům při uskladnění v šatní skříni.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...