Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Darquez – originální černý oblek na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Rádi byste na společenských akcích vynikli mezi ostatními muži v černém obleku? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout elegantní pánský oblek Darquez, který zaujme originálním designem. Skvěle se hodí například na svatbu, ples nebo oslavu jubilea. Ve společnosti v něm uděláte jedinečný dojem.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. To ocení jak muži se štíhlou a standardní postavou, tak muži s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Uvolněný střih obleku vám zajistí větší volnost v pohybu. Zároveň pomůže opticky vytvarovat a zeštíhlit vaši postavu, takže budete vypadat naprosto dokonale.Originální design a moderní střihové prvky

pansky-oblek-bandi-tailor...
Oblek je ušitý z prvotřídní matné látky černé barvy. Klopy a kapsy saka zdobí lesklá černá látka. Tato jedinečná kombinace matné a lesklé látky vám dá vyniknout mezi ostatními muži. Originalitu obleku umocňuje použití moderních střihových prvků, jako jsou špičaté píkové klopy saka a zešikmené kapsy bez patky.

Kombinaci lesku a matu najdete také na stylových knoflících saka. S originálním designem obleku ladí i černá podšívka se zlatým zdobením. Ať už se v obleku Darquez vydáte na jakoukoli společenskou akci, vždy budete působit elegantně a uděláte výjimečný dojem.

Pánský oblek Darquez je ušitý z kvalitní látky, kterou tvoří 40 % vlny, 30 % viskózy a 30 % polyesteru. Unikátní složení materiálu vám zaručí, že se vám oblek nebude mačkat, což oceníte na každé společenské události. Navíc je příjemně prodyšný, takže se v něm budete cítit velmi pohodlně.

Pánský oblek BANDI, model...
Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Darquez je 9.699 Kč a jedná se o exkluzivní oblek z prémiové kolekce. Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 9.699 Kč

Nová akční cena: 7.699 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Akce platí pouze do 4. 10. 2018.

Detaily pánského obleku

pansky-oblek-bandi-tailor...
pansky-oblek-bandi-tailor...
pansky-oblek-bandi-tailor...
pansky-oblek-bandi-tailor...
pansky-oblek-bandi-tailor...

Rady a tipy

Na večerní společenské události byste měli dle společenské etikety chodit v tmavém obleku. Pokud se na takovou akci chystáte, pravděpodobně budete obklopeni muži v černých nebo tmavě modrých oblecích. Jestli se chcete odlišit a udělat perfektní dojem, dodejte svému vzhledu na osobitosti kapesníčkem do saka.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...