Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Grafin – ideální volba do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
Tmavě šedý pánský oblek Grafin dokonale vynosíte do zaměstnání, kde podtrhne váš profesionální a důvěryhodný vzhled. Jedinečná struktura látky s decentním žíháním navíc dodá vašemu vzhledu na osobitosti. Perfektní dojem tak uděláte v kanceláři, na pracovní poradě i na obchodním jednání. Díky tmavé barvě látky je oblek vhodný také pro společenské události, jako jsou svatby, oslavy jubileí a podobně.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. Tento střih ocení jak muži se štíhlou a standardní postavou, tak muži s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Uvolněný střih obleku vám zajistí větší volnost v pohybu. Zároveň pomůže opticky vytvarovat a zeštíhlit vaši postavu.Popis pánského obleku Grafin

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Grafin se díky tmavě šedé barvě skvěle hodí jak do zaměstnání, tak na společenské události. Žíhaná struktura látky dokonale oživí váš vzhled. V pracovním prostředí doporučujeme oblek kombinovat s hnědou obuví a opaskem. Pro společenské události volte černou obuv i doplňky.

S moderním střihem obleku skvěle ladí zešikmené kapsy saka, které dokonale pomáhají opticky zeštíhlit postavu. Stylová je i přidaná kapsička na pravé straně saka. Žíhanou tmavě šedou látku obleku efektně doplňuje exkluzivní fialová podšívka s ozdobným prošitím.

Pánský oblek Grafin je vyroben z prvotřídní látky, kterou tvoří 70 % vlny a 30 % polyesteru. Díky vysokému podílu vlny je oblek příjemně prodyšný, takže se v něm budete cítit velmi pohodlně. Příměs polyesteru vám zajistí, že se vám oblek nepomačká ani při celodenním sezení v kanceláři. Za všech okolností tak budete vypadat skvěle.

Cena pánského obleku TAILORED FIT Grafin je 7.799 Kč a řadí se do prémiové kolekce. Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste se v něm cítili pohodlně a byli dokonale oblečení.


Detaily pánského obleku

 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Přečtěte si, jak může špatný výběr košile ohrozit váš úspěch. Podívejte se na ideální košile do zaměstnání, ve kterých uděláte zaručeně perfektní dojem.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...