Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Rigato – tmavě modrý oblek s decentním proužkem vám v práci přidá na respektu

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE VIP Elegantní pánský oblek Rigato je dokonalou volbou do zaměstnání. Tmavě modrý oblek s decentním proužkem skvěle vynosíte v běžný pracovní den, na pracovní poradu i na obchodní jednání. Vždy budete vypadat stylově a profesionálně. Díky tomu, že je proužkovaný vzor opravdu velmi jemný, můžete oblek využít i na společenské události, například na firemní večírek, ples nebo oslavu jubilea.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. Tento střih ocení jak muži se štíhlou a standardní postavou, tak muži s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Uvolněný střih obleku vám zajistí větší volnost v pohybu. Zároveň pomůže opticky vytvarovat a zeštíhlit vaši postavu.Popis pánského obleku Rigato

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Rigato zaujme tmavě modrou látkou, kterou zdobí drobné tečky splývající do jemných proužků. Díky tomu skvěle oživí váš pracovní šatník a vašemu vzhledu v zaměstnání dodá na osobitosti. Perfektně zapůsobíte i na denních a večerních společenských akcích.

Tmavě modrou barvu obleku vkusně doplňuje podšívka v módním petrolejovém odstínu. Sako i kalhoty zdobí pololesklé knoflíky, které nápaditě kombinují šedou a černou barvu. Vyštíhlený střih saka s jedním rozparkem dotvářejí moderní zešikmené kapsy. Ty zároveň pomáhají opticky vytvarovat a zeštíhlit postavu.

Pánský oblek BANDI, model...
Návrháři od BANDI zvolili pro tento oblek látku s unikátním složením, které kombinuje 55 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy. Díky tomu se v obleku budete cítit příjemně a nebude se vám mačkat ani při celodenním nošení. Za všech okolností tak budete vypadat skvěle.

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Rigato je 7.799 Kč a zahrnuje i možnost využití AKCE úpravy obleku na vaši míru zcela ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám v případě potřeby upraví oblek na míru tak, abyste vypadali perfektně a udělali ten nejlepší dojem. Nebudete muset shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Ušetříte tak svůj čas i peníze.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste se v něm cítili pohodlně a vypadali skvěle.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová akční cena obleku: 6.499 Kč

Ušetříte: 1.300 Kč


Akční VIP cena platí pouze do 3. 10. 2018 po předložení VIP karty BANDI. Nemáte ještě VIP kartu? Přečtěte si, jak věrnostní kartu získat a ušetřit až tisíce korun.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Správně zvolené oblečení do zaměstnání může mít rozhodující vliv na vaše pracovní úspěchy. Přečtěte si například, jak může špatný výběr košile ohrozit váš úspěch. Podívejte se na nabídku pánských košil BANDI, které jsou do zaměstnání ideální volbou.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...