Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Engel – stylový modrý oblek s vestou do práce i na svatbu

Pánský oblek BANDI, model...
Žíhaný modrý oblek s vestou perfektně vynosíte do práce i na denní společenské události. Skvěle se hodí například na svatbu nebo oslavu jubilea. Pánský oblek z prémiové kolekce je ideální pro muže, kteří se rádi oblékají ve stylu nejnovějších módních trendů. Díky moderním prvkům, jako jsou špičaté píkové klopy, uděláte vždy perfektní dojem.

Jste muž štíhlé či standardní postavy a máte rád volnost v pohybu? Pak je pro vás tento oblek dokonalou volbou. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT vám dopřeje pohodlí. Vaši postavu pomůže opticky zeštíhlit a zakryje i případné drobné nedokonalosti.Popis obleku Engel

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Engel je ušitý z exkluzivní žíhané látky modré barvy. V práci v něm perfektně zapůsobíte na své kolegy i obchodní partnery. Tento světlejší odstín modré doporučujeme nosit také na společenské události konané do 18. hodiny. V obleku skvěle vyniknete například na svatbě jako ženich nebo svatební host. Stejně dobře v něm budete vypadat i na oslavě jubilea.

Přední stranu saka zdobí špičaté píkové klopy a elegantní rovné kapsy s patkou. Originální žíhané knoflíky podtrhnou váš stylový vzhled. Sako s jedním rozparkem vyniká i luxusní podšívkou s příměsí cupra. Jedná se o jemné měďnaté vlákno, které na dotek působí jako hedvábí. Díky tomu je sako prodyšné, takže se v něm budete cítit velmi příjemně.

Součástí celého kompletu je elegantní společenská vesta, které je celá ušitá z oblekové látky. Proto si ve společnosti můžete odložit sako, aniž byste porušili pravidla společenské etikety. Oblekovou vestu navíc vynosíte i ve volném čase, například v kombinaci s bavlněnými kalhotami a volnočasovým sakem.

Pánský oblek Engel z prémiové kolekce je ušitý z prvotřídního materiálu, který se skládá z 69 % vlny, 25,5 % polyesteru a 3,5 % lyocelu. Vysoký podíl vlny zajišťuje, že je oblek prodyšný. Proto se v něm budete cítit pohodlně i v horkých dnech. Díky příměsi polyesteru se vám navíc nebude krčit.

Módní návrhářka Karina Kotalová dbala při tvorbě obleku na to, aby byl stylový, elegantní a zároveň velmi pohodlný.


Pánský oblek BANDI, model...
Cena pánského obleku Engel je 10.499 Kč a zahrnuje sako, kalhoty i vestu. V případě nutnosti vám navíc profesionální krejčové od BANDI upraví oblek přesně na vaši míru zcela ZDARMA. Nebudete muset pracně zajišťovat úpravu obleku. Ušetříte čas i peníze.

Navíc získáte ZDARMA jako dárek obal na oblek v hodnotě 249 Kč. Oblek v něm bezpečně uchováte během cestování i v šatní skříni. Díky tomu vám vydrží déle jako nový.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci se vám budou rádi věnovat a pomohou vám s výběrem správného oblečení. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rada pro vás

Plánujete jít v tomto obleku na svatbu? Výběrem obleku správná volba oblečení nekončí. Je důležité vědět, které další doplňky k němu zvolit. Přečtěte si, jak správně vybrat košili a kravatu, abyste vypadali skvěle a neudělali chybu.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...