Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Gampiero – pro elegantního muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek TAILORED FIT II. Gampiero je zhotoven pro muže, kteří vyznávají klasickou eleganci. Tmavě šedá látka a moderní vyštíhlený střih pánského obleku dodá prvotřídní vzhled manažerům v zaměstnání, svatebním hostům na svatbě nebo studentům u zkoušek. 

Díky matnému provedení je tento nový pánský oblek vhodný pro jakoukoli pracovní, společenskou i slavnostní událost. Pokud hledáte univerzální a praktický oblek, pak vám doporučujeme právě model TAILORED FIT II. Gampiero.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Návrháři od BANDI zvolili pro pánský oblek TAILORED FIT II. Gampiero mírně vyštíhlený střih, který je oblíbený u mužů s běžnou konfekční postavou i v případě, že patříte mezi muže s menším bříškem. Projmutí saka v oblasti pasu a boků zdůrazní mužnou postavu. Zároveň vás oblek nebude nepříjemně stahovat a poskytne vám tak maximální pohodlí. 

Pánský oblek je ušitý z kvalitního vlněného materiálu, který je velice příjemný na dotek a minimálně mačkavý. Přesně vyvážená kombinace 55 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy zajišťuje, že je oblek vysoce prodyšný a lehký. Díky těmto vlastnostem se v něm budete cítit skvěle i během celodenního nošení.

Cena obleku je 5.999 Kč a zahrnuje sako i kalhoty.

Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Při focení v ateliéru zvolili stylisté od BANDI elegantní outfit, který můžete využít na svatbu nebo jinou slavnostní událost. Tmavý pánský oblek TAILORED FIT II. Gampiero doplnili světle fialovou pánskou košilí slim Ricco, díky které vznikl efektní barevný kontrast. Celkový vzhled rozjasnili sytě růžovou lesklou kravatou s kapesníčkem do saka. 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
s


Tip pro Vás

Kožená pánská peněženka B...
Chcete ve společnosti zaujmout krásnou ženu a pozvat ji na skleničku? Díky perfektně padnoucímu obleku máte velkou šanci, že na ni uděláte dojem. Nepokazte si ho tím, že při placení vytáhnete sportovní nebo otrhanou peněženku.

Pánská peněženka BANDI, vyrobená z prvotřídní kůže, je elegantní a zároveň praktická. Jednoduše se vám vejde do náprsní kapsy saka a bezpečně uschová peníze i osobní doklady. Podívejte se na pánské peněženky BANDI, které jsou vytvořeny pro opravdové gentlemany. 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...