Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Vazquez – vrchol dokonalé elegance

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Chystáte se na výjimečnou společenskou událost? Chcete oslnit své okolí? Nepřehlédněte model pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Vazquez, ve kterém budete vypadat naprosto dokonale. Exkluzivní oblek je navržený v tmavě modré matné látce a doplněn o lesklou klopu, která vašemu celkovému vzhledu dodává nádech luxusu.

V tomto obleku vyniknete na jakékoliv slavnostní události. Ať už se chystáte na svatbu, oslavu jubilea, ples nebo jinou společenskou událost, budete působit dojmem elegána a ohromíte nejednu ženu.


Moderní design a pohodlný střih

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Vazquez je vyrobený z tmavě modré látky v matném provedení. Originální je především díky lesklým píkovým klopám, které jsou navíc moderně zúžené ve stylu, což zvyšuje úroveň obleku. Dalším zajímavým detailem jsou zešikmené kapsy saka, které napomáhají opticky zeštíhlit vaši postavu. Kapsy dodávají obleku mírně ležérní vzhled, který vám dodá na eleganci. 

Oblek je navržen v oblíbeném mírně vyštíhleném střihu. Ten vám zajistí pohodlí při pohybu, přesto vám sedne, jako by vám byl oblek šitý na míru. Doporučujeme jej mužům jakékoliv věkové kategorie, i těm, kteří mají drobné nedokonalosti postavy.

Pro ještě větší komfort při nošení obleku bylo zvoleno dokonale vyvážené složení materiálů v kombinaci 40 % vlna, 30 % polyester, 30 % viskóza. Díky tomu je oblek prodyšný, lehký a minimálně mačkavý, což je přesně to, co většina mužů od společenského obleku očekává. 

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT II Vazquez je 9.699 Kč. 


Původní cena obleku: 9.699 Kč

Nová akční cena: 7.699 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Akce platí pouze do 4. 10. 2018.


Detaily pánského obleku

Podívejte se na příklady slavnostních outfitů a nechte se inspirovat. 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


BANDI radí

Pokud jdete v tak nádherném obleku například na ples nebo jakoukoliv společenskou událost v zimním období, doporučujeme vám pořídit si pánský kabát. Proč? Když přehodíte přes oblek sportovní bundu, celkový dojem z vás naprosto zkazíte. Podívejte se na pestrou nabídku pánský kabátů. Pozor, vybírejte takový kabát, který svou délkou zakrývá sako. Pokud jste menší postavy, neoblékejte si kabát, který je po kolena. Mohl by vás ještě opticky zmenšit. Než vyrazíte do společnosti, přečtěte si článek, Jak se správně obléknout na ples a čeho se vyvarovat


Tip pro vás

Pánské kožené rukavice BA...
Zahřejte se v zimních dnech elegantními rukavicemi pro opravdové muže. Kožené rukavice od BANDI z pravé ovčí kůže nejsou jen na okrasu. Uvnitř rukavic je jemný kožíšek, který příjemně hřeje a dodá Vašim rukám maximální pocit pohodlí a tepla.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...