Bandi » Pánské obleky » Tmavě modrý oblek SLIM FIT Viconte

Obleky

Tmavě modrý oblek SLIM FIT Viconte

Pánský oblek SLIM FIT Viconte, je díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu vhodný pro všechny společenské události. Doporučujeme nosit při příležitostech oslav jubileí, na plesy, do tanečních nebo na svatbu.

Oblek Viconte z Premium Collection ocení muži se štíhlou postavou. Budete v něm vypadat naprosto dokonale.

Pánský oblek Viconte – úvodní fotografie
Pánský oblek Viconte – úvodní fotografie

Popis obleku Viconte

Pánský oblek Viconte, je kombinovatelný. Sako a kalhoty můžete nosit zvlášť a různě kombinovat. Oblek je ušitý z matné, tmavě modré látky. Oblek je ušitý v moderním slim střihu, tedy vyštíhleném. Proto vám krásně padne. Oblek je ozdoben novými moderními prvky, jako jsou zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků.

Kalhoty jsou celkově vyštíhlené a jsou ozdobeny puncem BANDI na poutku. Skvěle vám sednou, ale zároveň vás nebudou nepříjemně stahovat.

Pánský oblek Viconte – pohled zepředu
Pánský oblek Viconte – pohled zepředu
Pánský oblek Viconte – pohled zezadu
Pánský oblek Viconte – pohled zezadu

Materiál obleku Viconte

Exkluzivní materiál tvoří z 50 % vlna a z 50 % polyester.

Cena saka pánského obleku SLIM FIT II Viconte je 4.499 Kč, cena kalhot 2.299 Kč. Díky variabilnosti a exkluzivnímu materiálu je využijete na všechny společenské události. Při koupi saka i kalhot získáte navíc obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.

Kde oblek koupíte?

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Rady a tipy

Víte, že se dá tento oblek kombinovat i s dalším oblečením, například s exkluzivním pánským oblekem BANDI, model TAILORED FIT II Argento? Doplňte také váš outfit o stylovou pánskou vestu BANDI, model SLIM FiT Winston, ve které budete vypadat skvěle. Více o jedinečných kombinací těchto obleků a vesty se dozvíte v článku Potřebujete oblek na každý den a nechcete zbytečně utrácet?

Sdílejte s přáteli:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.