Pánské smokingy

Pánský smoking BANDI, model SLIM FIT Capo Marin – exkluzivní tmavě modrý smoking pro váš luxusní vzhled

Pánský smoking BANDI, mod...
Chystáte se na společenskou událost, kde je nutné jít ve smokingu? Pokud chcete vypadat jedinečně, zvolte pánský smoking Capo Marin v módní tmavě modré barvě. Je skvělou alternativou i pro akce s dress codem Black Tie. Oslníte v něm například na plese, při divadelní premiéře nebo na galavečeru. Skvělý dojem v něm uděláte také na svatbě v honosnějším stylu, ať už jako ženich či svatební host.

Smoking je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih pomůže opticky vytvarovat vaši postavu, takže budete vypadat mužně a elegantně.


Více info

Pánský smoking BANDI, model SLIM Capo Black – pro významné slavnostní události

Pánský smoking Reno Black...

Luxusní pánský smoking BANDI, model Capo Black dodá vašemu vzhledu na exkluzivitě. Smoking doporučujeme na formální slavnostní události konané po 18. hodině a pro akce, kde je předepsán dress code black tie. Perfektně se hodí například na galavečery, předávání cen, slavnostní večeře, zahajování festivalů, divadelní premiéry, opery, plesy, svatby a jiné významné příležitosti.

Smoking je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih pomáhá opticky tvarovat postavu, takže budete vypadat mužně a elegantně.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...