Pánské smokingy

Pánský smoking BANDI, model SLIM FIT Capo Marin – exkluzivní tmavě modrý smoking pro váš luxusní vzhled

Pánský smoking BANDI, mod...
Chystáte se na společenskou událost, kde je nutné jít ve smokingu? Pokud chcete vypadat jedinečně, zvolte pánský smoking Capo Marin v módní tmavě modré barvě. Je skvělou alternativou i pro akce s dress codem Black Tie. Oslníte v něm například na plese, při divadelní premiéře nebo na galavečeru. Skvělý dojem v něm uděláte také na svatbě v honosnějším stylu, ať už jako ženich či svatební host.

Smoking je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih pomůže opticky vytvarovat vaši postavu, takže budete vypadat mužně a elegantně.Popis pánského smokingu Capo Marin

Pánský smoking, model SLI...
Pánský smoking je ušitý z matné látky v elegantní barvě půlnoční modře. Ta je dle pravidel společenské etikety v odívání dokonalou alternativou k černému smokingu. Tmavě modrý smoking tak skvěle využijete na všechny události s předepsaným dress codem Black Tie. Například na Ples v Opeře, slavnostní večeři a pro další formální a slavnostní příležitosti.

Zároveň se hodí i na takzvané honosnější svatby. U těchto svateb se předpokládá, že se konají například na zámku se zahradou a většina mužů je oblečena ve smokingu. Pokud si nebudete jistí, o jaký typ svatby se jedná, řiďte se jednoduchým pravidlem. Jestliže jdou všichni na svatbu v obleku, není vhodné brát si smoking.

Matnou látku smokingu nápaditě doplňují lesklé klopy, kapsy a lampasy na kalhotách, které skvěle vyniknou i díky světlejšímu odstínu modré. Tyto lesklé střihové prvky dokonale podtrhnou váš luxusní vzhled.

Pánský smoking, model SLI...
Pánský smoking, model SLI...
Pánský smoking, model SLI...

Pro pánský smoking Capo Marin zvolili návrháři od BANDI prvotřídní materiál, který se skládá z 54 % polyesteru, 44 % vlny a 2 % elastanu. Díky vysokému podílu vlny je smoking příjemně prodyšný, takže se v něm budete cítit velmi pohodlně. Příměs polyesteru zaručí, že se vám smoking nebude krčit. Při každé příležitosti tak budete vypadat naprosto dokonale.


Cena pánského smokingu BANDI, model SLIM FIT Capo Marin je 9.899 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského smokingu na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám na místě upraví smoking na míru tak, abyste vypadali skvěle. Nebudete muset pracně hledat krejčovou. Ušetříte čas i peníze.

Přijďte si smoking vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat i správné doplňky k tomuto smokingu. Poradí vám například, kterou košili nebo manžetové knoflíčky ke smokingu pořídit, abyste se oblékli správně a udělali ten nejlepší dojem. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.


Tip pro vás

Jaromír Jágr v pánském sm...
Dostali jste pozvánku na událost, pro kterou je předepsán dress code Black Tie? Mějte na paměti, že nestačí vzít jen smoking. Přečtěte si, co správně ke smokingu obléknout, abyste neporušili pravidla dress codu.

Stylový smoking promění každého muže v dokonalého elegána. Důkazem toho je i Jaromír Jágr, který na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech vyměnil hokejový dres za pánský smoking BANDI. Přesvědčte se sami, jak mu elegantní smoking slušel.

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...