Obleky

Šedomodrý pánský oblek TAILORED FIT Levoni

Oblékněte se stylově do práce i ve volném čase

Originální pánský oblek Levoni vás na první pohled zaujme stylovou šedomodrou barvou. Perfektně jej vynosíte do kanceláře, na pracovní oběd i na poradu. Navíc v něm uděláte skvělý dojem také na svatbě nebo ve volném čase. Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. Ten doporučujeme mužům se standardní postavou a mužům, kteří mají větší objem přes hrudník, stehna nebo v pase.

Pánský oblek Levoni je skvělou volbou do práce i na svatbu

Moderní barva a originální textura látky

V šedomodrém obleku budete oblečeni ve stylu nejnovějších módních trendů, ať už v něm půjdete do práce, na svatbu nebo na procházku městem. Módní detaily, jako je žíhaná textura látky a efektní modré knoflíčky, podtrhnou váš osobitý vzhled, a tak zaručeně vyniknete mezi ostatními muži.

Pánský oblek Levoni – pohled zepředu
Pánský oblek Levoni – pohled zezadu

Kvalitní materiál vám zajistí upravený vzhled

Díky důmyslné kombinaci materiálů se v obleku budete vždy cítit pohodlně. Kvalitní látka zajišťuje, že se oblek nebude mačkat a výborně se přizpůsobí vaší postavě. Tím pádem si můžete být jisti, že budete vypadat upraveně i po delším sezení v autě nebo v kanceláři.

Pánský oblek Levoni – detail podšívky

Cena pánského obleku TAILORED FIT Levoni je 8.579 Kč a jedná se o perfektní volbu do práce i na svatbu.

Původní cena: 8.579 Kč
Nová výprodejová cena: 5.149 Kč
Ušetříte: 3.430 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!


Přijďte si oblek vyzkoušet do značkové prodejny Pánské obleky BANDI, kde vám profesionální poradci pomohou s výběrem. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rada pro vás

V práci je důležité, aby vás lidé respektovali. V tom vám může pomoci správná volba oblečení. Podívejte se, jakou kravatu vybrat, abyste měli blíže k prémiím nebo k uzavření obchodu.

Mohlo by vás zajímat