Bandi » Pánské obleky » Šedý oblek TAILORED FIT Benvolio

Obleky

Šedý oblek TAILORED FIT Benvolio

Elegantní oblek na svatbu i pro jiné slavnostní příležitosti

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Benvolio je jedinečný pánský oblek pro slavnostní a společenské příležitosti. Doporučujeme jej mužům na svatbu, na plesy, do divadla, pro oslavy jubileí a jiné. Elegantní a slavnostní oblek je určen především pro muže, kteří chtějí vypadat skvěle.

Oblek je ušitý ve střihu TAILORED FIT, což znamená mírně vyštíhlený. Tento model obleku doporučujeme mužům se standardní postavou a mužům s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Uvolněný střih obleku TAILORED FIT vám zajistí větší volnost pohybu. Zároveň však pomáhá tvarovat a zeštíhlovat vaši postavu.

Pánský oblek Benvolio – outfit pro ženicha
Pánský oblek Benvolio – outfit pro ženicha

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Benvolio je ušitý z velmi kvalitní látky ve středně šedé barvě s jemným leskem. Dokonalá struktura látky se na denním světle mění až do slavnostního stříbrného odstínu.

Tento slavnostní pánský oblek se skládá ze tří dílů – saka, vesty a kalhot. Již na první pohled vás zaujme barevný kontrast středně šedého obleku a tmavě šedé vesty. Tato výjimečná barevná kombinace dělá oblek zcela nezaměnitelným. Stejně výjimečným dojmem bude působit i muž, který si jej oblékne.

Obleková vesta je doplněna o klopy v barvě obleku. Jedná se o velmi originální detail, který oživí váš vzhled. Vesta je celá ušitá z oblekové látky. Díky tomu si můžete v méně formálních chvílích odložit sako, což oceníte zvláště v horkých dnech.

Pánský oblek Benvolio – detail podšívky
Pánský oblek Benvolio – detail podšívky
Pánský oblek Benvolio – detail vesty
Pánský oblek Benvolio – detail vesty

Materiál obleku

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT III Benvolio patří do nejvyšší modelové řady Premium Collection. Tomu odpovídá exkluzivní látka obleku, kterou tvoří ze 40 % vlna, z 30 % polyester a z 30 % viskóza. Tato jedinečná kombinace snižuje možnost pomačkání obleku a zajišťuje dokonalou prodyšnost. To ocení především muži, kteří trpí nadměrným pocením.

Původní cena obleku: 8.999 Kč
Nová výprodejová cena: 5.699 Kč
Ušetříte: 3.300 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne.

Kde oblek koupíte?

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Rady a tipy

Věděli jste, že k pánskému obleku není vhodné volit jinou obuv než šněrovací? Podívejte se na aktuální modely pánské společenské obuvi značky BANDI.

Potřebujete k obleku také společenskou košili? Vybírejte si z kvalitních značkových košil BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz. Abyste vybrali správně a neudělali při výběru chybu, přečtěte si další rady a triky v článku Jak správně vybrat košili a kravatu, abyste vypadali skvěle.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.