Obleky

Tmavě modrý oblek COMFORT FIT Lascot

Elegantní tmavě modrý oblek do práce i na svatbu

V moderním tmavě modrém pánském obleku Lascot si můžete být jisti, že uděláte perfektní dojem v práci i na jakékoli společenské události. Například na svatbě, plese nebo oslavě narozenin. Díky luxusní vlněné látce se v něm budete cítit velmi příjemně.

Klasický rovný střih COMFORT FIT doporučujeme především mužům s větším obvodem přes stehna, v pase nebo v ramenou. Oblek vás nebude nikde stahovat ani obepínat a nabídne vám dostatek volnosti v pohybu. Navíc zakryje i případné drobné nedokonalosti postavy. Pohodlný střih oceníte při sezení, chůzi i tanci. Jaké další výhody oblek nabízí?

Pánský oblek Lascot – ideální outfit do práce

Popis obleku Lascot

Oblek je ušitý z matné tmavě modré látky, kterou zdobí jemný vzor rybí kosti. Podle pravidel společenské etikety při odívání se tak skvěle hodí jak pro denní nošení, tak na večerní společenské události konané po 18. hodině. Kromě všestranného využití nabízí modrý oblek také další výhodu. Můžete k němu nosit hnědou i černou obuv a taktéž jak hnědé, tak i černé doplňky. Podívejte se, které kožené společenské opasky jsou k tomuto obleku vhodné.

Na saku s jedním rozparkem vás jistě zaujmou zešikmené kapsy. Nejenže vypadají skvěle, ale také vám pomohou opticky zeštíhlit postavu. Jistě nelze opomenout ani značkovou podšívku v módní fialové barvě, která dokonale podtrhne váš stylový vzhled. Ten umocní také efektní černé lesklé knoflíky.

Pánský oblek Lascot – pohled zepředu
Pánský oblek Lascot – pohled zezadu

Materiál obleku Lascot

Luxusní látka obleku se skládá ze 70 % vlny a 30 % polyesteru. Vysoký podíl přírodní vlny ocení i ti nejnáročnější. Oblek je díky tomu příjemně prodyšný, takže se v něm nebudete zbytečně potit. Příměs polyesteru snižuje mačkavost látky, což vám zajistí dokonalý vzhled i při celodenním nošení.

Pánský oblek Lascot – detail podšívky
Pánský oblek Lascot – outfit manažer

Cena pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT Lascot je 8.799 Kč a jedná se o elegantní volbu do práce i na svatbu.

Původní cena: 8.799 Kč
Nová výprodejová cena: 5.299 Kč
Ušetříte: 3.500 Kč
Akce platí pouze do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob!

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že výběr obleku může negativně ovlivnit vaše pracovní úspěchy? Přečtěte si, proč se nesmí nosit lesklý oblek do práce, a zjistíte, jak díky němu můžete vybouchnout v práci.

Mohlo by vás zajímat