Obleky

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Macari s károvanou texturou látky

Dokonale podtrhne váš profesionální vzhled v práci

V obleku Macari skvěle zapůsobíte v kanceláři, na poradě i při obchodním jednání. Díky elegantní tmavě modré barvě, kterou zdobí decentní károvaná textura, si jej můžete vzít i na svatbu nebo oslavu jubilea. Mírně vyštíhlený střih ocení muži standardní postavy, kteří si potrpí na pohodlí a větší volnost v pohybu.

Pánský oblek Macari – uděláte v něm skvělý dojem v práci

Módní střihové prvky

Tmavě modrému obleku dodává na jedinečnosti károvaná textura, tvořená protkáním modrých a černých nitek. Originální texturu doplňují i další módní střihové prvky, které módní návrhářka Denisa Vámoš Gróffová zvolila tak, aby podtrhly váš osobitý vzhled. Jedná se například o špičaté klopy nebo žíhané modré knoflíky, které zdobí nejen oblekové sako se dvěma rozparky, ale také vestu.

Vesta vám přidá na eleganci

K trojdílnému obleku patří také vesta, která pozvedne váš elegantní vzhled ještě o stupeň výše při všech příležitostech. Budete díky ní vypadat starší a zkušenější. V práci také podtrhne váš profesionální vzhled a pomůže vám tak vybudovat si respekt.

Pánský oblek Macari – pohled zepředu
Pánský oblek Macari – pohled zezadu

Prvotřídní materiál vám zaručí pohodlí

Jedinečnou kombinaci látky tvoří 52 % vlny, 45 % polyesteru a 3 % elastanu. Díky vysokému podílu vlny je oblek prodyšný a velmi příjemný na dotek. Příměs polyesteru pak snižuje jeho mačkavost a pružný elastan přispěje k vašemu pohodlí. Podšívka je navíc ušitá z měďnatého vlákna, které na dotek připomíná hedvábí. I při celodenním sezení v kanceláři tak budete vypadat stále upraveně a zároveň se cítit komfortně.

Pánský oblek Macari – detail podšívky
Pánský oblek Macari – manažerský outfit

Cena pánského trojdílného obleku TAILORED FIT Macari je 13.969 Kč a jedná se o perfektní volbu nejen do práce.

Původní cena: 13.969 Kč
Nová výprodejová cena: 11.269 Kč
Ušetříte: 2.700 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám s výběrem rád pomůže profesionální tým odborných poradců. Ti se vždy postarají o to, abyste svým oblečením udělali perfektní dojem v práci i ve společnosti. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že károvaný oblek jednoduše zkombinujete i s volnočasovým oblečením? Oblekové sako vynosíte například k džínům nebo volnočasovým kalhotám. Takový outfit mimo jiné skvěle využijete pro akce s předepsaným dress codem Smart Casual. Přečtěte si, co dalšího se pro tento dress code hodí a prohlédněte si širokou nabídku exkluzivních bavlněných kalhot a džínů.

Mohlo by vás zajímat