Obleky

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Vazquez

Vrchol dokonalé elegance

Chystáte se na výjimečnou společenskou událost a chcete oslnit své okolí? Pak nepřehlédněte pánský oblek Vazquez, ve kterém budete vypadat naprosto dokonale. Exkluzivní oblek je navržený v tmavě modré matné látce a doplněn o klopu z lesklé látky, která vašemu celkovému vzhledu dodává nádech luxusu. V obleku vyniknete na jakékoli slavnostní události. Ať už se chystáte na svatbu, oslavu jubilea, ples nebo jinou společenskou událost, budete působit dojmem elegána a ohromíte nejednu ženu. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT doporučujeme mužům se standardní postavou, kteří si potrpí na pohodlí.

Pánský oblek Vazquez – slavnostní outfit do společnosti

Slavnostní oblek pro váš dokonalý vzhled

Pánský oblek Vazquez je vyrobený z temně modré látky v matném provedení. Originální je především díky špičatým lesklým klopám, které jsou navíc moderně zúžené, což zvyšuje úroveň obleku. Dalším zajímavým detailem jsou zešikmené kapsy saka, které zdobí lesklé paspule.

Pánský oblek Vazquez – pohled zepředu
Pánský oblek Vazquez – pohled zezadu

Materiál obleku Vazquez

Pro ještě větší komfort při nošení, látka obleku obsahuje 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy. Díky tomu je oblek prodyšný, lehký a minimálně mačkavý, což je přesně to, co většina mužů od společenského obleku očekává.

Pánský oblek Vazquez – detail podšívky
Pánský oblek Vazquez – detail obleku

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Vazquez je 10.669 Kč a jde o dokonalou volbu na společenské události.

Původní cena: 10.669 Kč
Nová výprodejová cena: 5.819 Kč
Ušetříte: 4.850 Kč
Akce platí pouze do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob!

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Pánský oblek Vazquez – příklad outfitu s červenou košilí
Pánský oblek Vazquez – příklad outfitu s motýlkem
Pánský oblek Vazquez – příklad outfitu s černou košilí

Rady a tipy

Pokud jdete v tak nádherném obleku například na ples nebo jakoukoli společenskou událost v zimním období, doporučujeme vám pořídit si pánský kabát. Proč? Když přehodíte přes oblek sportovní bundu, celkový elegantní dojem naprosto zkazíte. Podívejte se na pestrou nabídku pánských kabátů. Pozor, vybírejte takový kabát, který svou délkou zakrývá sako. Pokud jste menší postavy, neoblékejte si kabát, který je po kolena. Mohl by vás ještě opticky zmenšit. Než vyrazíte do společnosti, přečtěte si článek Jak se správně obléknout na ples a čeho se vyvarovat.

Zahřejte se v zimních dnech elegantními rukavicemi pro opravdové muže. Kožené rukavice od BANDI nejsou jen na okrasu. Uvnitř rukavic je jemný kožíšek, který příjemně hřeje a dodá vašim rukám maximální pocit pohodlí a tepla.

Mohlo by vás zajímat