Obleky

Tmavě modrý pánský oblek TAILORED FIT Fiuggi

Dokonale elegantní oblek z prémiové kolekce do práce i společnosti

V tmavě modrém obleku Fiuggi uděláte perfektní dojem nejen v kanceláři, na poradě i na úřadě. Skvěle jej vynosíte také na jakoukoli společenskou událost, jako je například svatba, ples, oslava jubilea nebo na představení do divadla. Materiál s vysokým podílem vlny vám navíc dopřeje pohodlí po celou dobu nošení.

Jste mužem standardní postavy? Pak je pro vás ideální volbou právě tento střih obleku TAILORED FIT. To znamená mírně vyštíhlený. Dopřeje vám dostatečnou volnost v pohybu, zvýrazní vaše mužné rysy a zároveň zakryje případné drobné nedokonalosti postavy.

Ve všestranném pánském obleku Fiuggi zaujmete v práci i ve společnosti

Proč vybrat zrovna pánský oblek Fiuggi

Díky tmavě modré matné látce s jemnou texturou oblek využijete pro jakoukoli příležitost, ať už se koná přes den nebo večer. Proto je pánský oblek Fiuggi ideální volbou pro každého muže.

Návrháři od BANDI se při tvorbě obleku soustředili na prvky klasické pánské módy. Široké klopy saka, dva rozparky na zadní straně nebo zapínání na dva knoflíky. To všechno jsou nadčasové módní detaily, které podtrhnou váš elegantní vzhled.

Pánský oblek Fiuggi – pohled zepředu
Pánský oblek Fiuggi – pohled zezadu

Prvotřídní materiál pro vaše pohodlí

Pánský oblek Fiuggi je ušitý z exkluzivního materiálu, který obsahuje 70 % vlny, 29,5 % polyesteru a 0,5 % viskózy. Vysoký podíl vlny vám zajistí, že se v obleku nebudete příliš potit například na tanečním parketu nebo v horkých letních dnech. Díky polyesteru se vám oblek nebude tolik krčit, takže zapůsobíte jako dokonale upravený muž za každé situace.

Praktický materiál v kombinaci s mimořádně jemnou podšívkou saka z měďnatého vlákna vám zajistí pohodlí po celou dobu nošení. Perfektně odvádí vlhkost, takže se v něm budete cítit vždy příjemně.

Pánský oblek Fiuggi – detail podšívky
Pánský oblek Fiuggi – ideální pro ženicha

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Fiuggi je 11.549 Kč a jedná se o prvotřídní oblek z prémiové kolekce.

Původní cena: 11.549 Kč
Nová výprodejová cena: 6.949 Kč
Ušetříte: 4.600 Kč
Akce platí pouze do 28. 2. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. S výběrem vám pomůže profesionální tým odborných poradců tak, abyste vypadali skvěle při jakékoli příležitosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz, ale nenašli jste ho? Podívejte se na 4 důvody, proč pánský oblek v e-shopu nenajdete.

Tip pro vás

Věděli jste, že k modrému obleku vynosíte hnědou i černou společenskou obuv? Vyberte si z široké nabídky ručně šité kožené obuvi značky BANDI.

Mohlo by vás zajímat