Výběr, údržba a nošení obleku

Jak vybrat oblek

Maurice Olbert Adas Scorp...

Sako musí sedět na těle a nesmí se tvořit vypouklé vlny, např. na hrudi. Sako nesmí být v ramenou vypasované a těsné na tělo. Rukávy musí být délky sahající přesně ke kořenu palce u ruky - platí při připažení k tělu).

Manžeta musí z rukávu vyčnívat natolik, aby byl vidět manžetový knoflík. V případě, že máte oblečenou košili s rukávem musí rukáv vyčnívat z rukávu saka minimálně 1 centimetr. Do saka se nosí pouze košile s dlouhým rukávem.

Kalhoty jsou nad obuví vpředu pokrčeny, vzadu kryjí patu obuvi. Podrážka obuvi je vidět. Výška rozkroku kalhot je opravdu v místech rozkroku a není posunuta dolů směrem ke kolenům. Při výběru kalhot je vhodné vyzkoušet si sednout a mírně se předklonit. Zkusíte si tím, zda nemáte vzadu kalhoty příliš upnuté a zda vám nehrozí, že  kalhoty prasknou. Těsnost kalhot v oblasti stehen není také vhodná. Kalhoty musí být volné.

Kalhoty boční pohled
Kalhoty čelní pohled
Kalhoty zadní pohled
Klopy u saka
Rukáv saka a košile
Ruce v kapsách? Proč ne!?

Barva ponožek musí odpovídat barvě saka a barva obuvi musí být v souladu s barvou opasku. Pokud máte černé sako a nemáte zrovna po ruce černé ponožky, nic nezkazíte tím, že si vezmete ponožky tmavě modré.

 
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...