Výběr obleku pro ženicha

Nejčastější chyby při výběru oblečení pro ženicha na svatbu

Ženich ve svatebním oblek...

Nevěsta si přeje na ženichovi svatební oblek v krémové nebo bílé barvě, budoucí tchýně si zase přeje zelenou košili podle barev na svatební tabuli… Všichni zúčastnění, kteří vybírají oblečení pro ženicha, vybírají a radí vždy s těmi nejlepšími úmysly a jistě chtějí pro něj  to nejlepší.

Co ale, když si přejí něco, co ve finále nebude hezké nebo co povede k jejich mírnému zklamání, když se budou po svatbě dívat na fotografie nebo video? Čtěte základní rady, jak tomu zabránit.

Více info

Jaký typ pánského svatebního obleku vybrat pro ženicha?

Ženich s nevěstou
Pro ženicha na malou svatbu vybíráme svatební pánský oblek de facto jakýkoliv kromě smokingu. Smoking není dle společenské etikety vhodný, protože se jedná o večerní oblek. Takže pokud pořádáte svatbu během dne jak je zvykem a její děj se neodehrává např. na zámku s pětisty hosty, kde jsou muži oblečeni taktéž ve smokingu, tak se tomuto druhu pánského obleku raději vyhněte.

Pánský svatební oblek můžeme vybírat z modelů trojdílných - sako je více uzavřené s prodlouženou délkou, se třemi knoflíky a vestou nebo dvojdílných – sako se zapínáním na dva knoflíky, které dodá ženichovi výraz mírné ležérnosti a uvolněnosti.

Více info

Jakou vybrat barvu pánského svatebního obleku pro ženicha?

Ženich s nevěstou

Při výběru obleku pro ženicha dbáme na barvu látky. Ta má dosti významný vliv na celkový dojem. Doporučuje se černá, grafit, šedá tmavá, šedá světlá, modrá tmavá. Na svatbu, jako slavnostní událost, můžeme volit jak matné materiály, tak pololesklé nebo lesklé. Barva obleku nemusí být v souladu s barvou šatů nevěsty. Toto se týká pouze doplňků.

Více info

Na co si dát pozor při zkoušení pánského svatebního obleku pro ženicha

Pánský oblek V.I.P. Scorp...

Jak zjistíme, že oblek ženichovi padne, a že míry obleku jsou právě pro něj? Při zkoušení obleku sledujeme zda se na zádech, v oblasti spojů rukávů a hlavní částí saka, netvoří vlny. Na prsou musí klopy saka přiléhat k tělu a nevytvářet vypoukliny. V obvodu kolem břicha nebo boků nesmí být zbytečně volný prostor. Při připažení končí rukávy u kořene palce.

Současný módní trend u vyštíhlených sak udává konec rukávu ještě výše. Obvod kalhot nesedí přesně na obvodu pasu, ale má mírnou vůli.

Více info

S čím nebo kým ladit barvy na ženichově oblečení?

Ženich s nevěstou

Není žádnou podmínkou ani nutností, aby měl ženich stejnou barvu obleku na svatbu jako jeho nevěsta. Právě naopak. Ženich vždy vynikne, pokud bude mít oblek v kontrastní barvě vůči nevěstě. Ženich se přizpůsobuje v barvách jedině a pouze nevěstiným šatům a jejím doplňkům. Jedná se především o barevné sladění doplňků jako je košile, kravata, vesta, obuv, opasek apod.

Více info

Jak vybrat košili pro ženicha?

Ženich

Košile ženicha by měla vždy vypadat slavnostně. Pokud vybereme košili obyčejnou bílou, která má rukávy zakončené knoflíky, nic se samozřejmě nestane a i v takové košili bude ženich vypadat dobře.  Na svatbu  ale doporučujeme  vybírat především takový typ košile, který disponuje vyššími atributy pánské společenské módy. Jedná se především o manžetové rukávy a légu, která kryje zapínání košile.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...