Výběr obleku pro ženicha

Jakou vybrat barvu pánského svatebního obleku pro ženicha?

Ženich s nevěstou

Při výběru obleku pro ženicha dbáme na barvu látky. Ta má dosti významný vliv na celkový dojem. Doporučuje se černá, grafit, šedá tmavá, šedá světlá, modrá tmavá. Na svatbu, jako slavnostní událost, můžeme volit jak matné materiály, tak pololesklé nebo lesklé. Barva obleku nemusí být v souladu s barvou šatů nevěsty. Toto se týká pouze doplňků.

Čím méně je barevná typologie muže kontrastní, tím více preferujeme tmavší barvy až černou. Např. nevýrazný typ muže (světlé vlasy, světlá pleť) by měl vybírat z pánských obleků v barvě černé a v lesku. Tímto výběrem dosáhneme zdůraznění kontrastu a mužnosti ženicha a je více než jisté, že v davu svatebních hostů nezanikne. 

Není výjimkou, že se budoucí ženich dohodne s nevěstou, že bude mít na svatbě barvu obleku stejnou jak nevěsta šaty. Např. bílé  svatební šaty a bílý pánský oblek nebo champagne barvy. Proč ne. Je potřeba ovšem dbát na typologii muže, zda je např. tmavovlasý, zda má snědou pleť apod. K těmto mužům se takováto barva obleku hodí a nic jim neubere na mužnosti. U světlých typů mužů je však situace zcela opačná a zde bychom světlý oblek nedoporučili. Vzor andělíček by se nelíbil nejen nevěstě, ale ani nastávajícímu ženichovi. 

V případě, že se svatba koná mimo letní období, světlou barvu u obleku pro ženicha bychom vybírat určitě neměli. Toto je vhodné pouze v letních měsících. 

 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...