Výběr obleku pro ženicha

Na co si dát pozor při zkoušení pánského svatebního obleku pro ženicha

Pánský oblek V.I.P. Scorp...

Jak zjistíme, že oblek ženichovi padne, a že míry obleku jsou právě pro něj? Při zkoušení obleku sledujeme zda se na zádech, v oblasti spojů rukávů a hlavní částí saka, netvoří vlny. Na prsou musí klopy saka přiléhat k tělu a nevytvářet vypoukliny. V obvodu kolem břicha nebo boků nesmí být zbytečně volný prostor. Při připažení končí rukávy u kořene palce.

Současný módní trend u vyštíhlených sak udává konec rukávu ještě výše. Obvod kalhot nesedí přesně na obvodu pasu, ale má mírnou vůli.

Kalhoty musí být vybaveny opaskem. Délka kalhot končí dva prsty nad zemí nebo také nad podpatkem společenské obuvi. Obvod kalhot v oblasti stehen musí být volný. V opačném případě by se ženich necítil uvolněně a hrozilo by faux pas v podobě roztržení látky nebo stehu.

Manžety u kalhot sice v současné době nejsou módním trendem, ale pokud byste se s tímto fragmentem u nohavic setkali, nevybírejte takový typ kalhot pro muže s nižším vzrůstem. Opticky by jej ještě více zmenšovaly, stejně jako např. dlouhý kabát.

Kalhoty boční pohled
Kalhoty čelní pohled
Kalhoty zadní pohled
Klopy u saka
Rukáv saka a košile
Ruce v kapsách? Proč ne!?
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...