Výběr obleku pro ženicha

S čím nebo kým ladit barvy na ženichově oblečení?

Ženich s nevěstou

Není žádnou podmínkou ani nutností, aby měl ženich stejnou barvu obleku na svatbu jako jeho nevěsta. Právě naopak. Ženich vždy vynikne, pokud bude mít oblek v kontrastní barvě vůči nevěstě. Ženich se přizpůsobuje v barvách jedině a pouze nevěstiným šatům a jejím doplňkům. Jedná se především o barevné sladění doplňků jako je košile, kravata, vesta, obuv, opasek apod.

Jak sladit barvy doplňků? Prohlédneme celé šaty nevěsty a vše co bude mít na a při sobě v době svatby. Jakýkoliv doplněk, který je odlišný od základní barvy šatů, je pro nás motivací k hledání barvy doplňku pro ženicha.  Např. nevěsta má bílé šaty a na šatech jsou přišity stříbrnošedé zdobné kameny. Ženich může mít vestu s anglickou kravatou, tzv. regatou, v barvě stříbrnošedá.  Jiný příklad. Nevěsta má šaty stříbrné barvy a narůžovělé doplňky. Ženich může mít bílou košili s kravatou s nádechem růžové barvy nebo košili v narůžovělé barvě a stříbrnou kravatu.

Upozornění! Kombinování barev v závisloti na barevném ladění svatební hostiny je velice nevhodné. Ženich není ani lahodný pokrm ani součást rautového servisu.

Svatební kytice nevěsty není barevným doplňkem šatů. Proto není vhodným řešením trvat na červené košili u ženicha z důvodu barvy červených růží. Tak jako má nevěsta kytici z červených růží, má i ženich malou kytku z růží do klopy saka.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...