Pánská společenská obuv

Jak se nosí pánské mokasíny?

Pánská obuv BANDI - mokas...
Hledáte obuv, ve které budete vypadat elegantně a zároveň se cítit příjemně i v horkých letních dnech? Pak jsou pro vás pánské mokasíny ideální volbou. Jednoduše se nazouvají, jsou pohodlné při chůzi i při sezení, výborně se v nich řídí a přitom vypadají elegantně

Chcete vědět, jak naplno využít všech jejich předností a neudělat chybu? Přečtěte si, k čemu se hodí, kam v nich vyrazit, jak se správně nosí a jak o ně pečovat.


K čemu se hodí pánské mokasíny

Pánské mokasíny BANDI 1
Pánské mokasíny jsou považovány především za volnočasovou obuv. Ideálně se hodí k bavlněným volnočasovým kalhotám (tzv. chinos) i k riflím, které lze kombinovat s košilí nebo tričkem, případně sportovním sakem. Skvěle je využijete také ke kraťasům.

Mohou se mokasíny nosit k obleku? V souladu s etiketou nedoporučujeme nosit mokasíny v kombinaci s oblekem na formální společenské události. V těchto případech zvolte pánskou, koženou, společenskou, šněrovací obuv (tzv. oxfordky nebo derby) a neuděláte chybu.

Pokud se jedná o neformální příležitosti, tak nám aktuální módní trendy jasně ukazují, že mokasíny vypadají v kombinaci s oblekem úchvatně. Nejenže je můžete nosit k obleku, ale navíc se v letním období jedná o velice praktickou a módní záležitost. Příkladem jsou kombinace s obleky v letních barvách, jako je bílá, krémová nebo modrá, a obleky z typicky letních materiálů, například z bavlny či lnu.


Kam vyrazit v pánských mokasínech

Pánské mokasíny BANDI 2
Pánské mokasíny skvěle využijete při volnočasových aktivitách, jako je posezení s přáteli, procházka parkem, návštěva kina či nákupy. Dodají vašemu vzhledu na eleganci a zároveň se v nich budete cítit příjemně i v horkých letních dnech. Jsou tedy ideálním společníkem také na dovolenou.

Pokud to váš pracovní dress code dovoluje, skvělý dojem v nich uděláte i v zaměstnání nebo na různých firemních akcích. Skvělou volbou jsou například v rámci dress codu business casual a smart casual.


Jak se správně nosí pánské mokasíny

Pánské mokasíny BANDI
Pánské mokasíny se nosí vždy naboso. Díky tomu nemusíte řešit, jaké k nim zvolit ponožky, aby barevně ladily s obuví a celým outfitem. Stačí je tedy jednoduše nazout a vyrazit. V letním období se jedná o ideální obuv, pokud vyžadujete praktičnost a pohodlí.

Pokud je vám však chození v botách naboso nepříjemné, můžete si k mokasínům vzít tzv. neviditelné ponožky. Ty jsou nízké a obepínají pouze chodidla, takže je v mokasínech není vidět.

Jak o mokasíny pečovat

Péče o mokasíny je velice jednoduchá. Stačí mít na paměti, že pokud se v létě chodidlo více potí, je třeba nechat po použití obuv proschnout, což ovšem platí pro každou obuv. Kvalitní mokasíny jsou vždy kožené, proto pro ně platí stejná pravidla údržby jako pro jakoukoli jinou obuv z broušené kůže.


Prohlédněte si kompletní nabídku pánských mokasín BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz, nebo si je přijďte rovnou vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI.

Víte, že…

Mokasíny jsou původně obuv severoamerických indiánů. Název mokasíny je odvozen od slova maxkesini, které pochází z jazyka kmene Algonquin a znamená bota.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...