Pánská společenská obuv

Unikátní leštidlo na boty, které čistí – jen s dokonale čistou a vyleštěnou obuví uděláte perfektní dojem

Leštidlo na boty - úvodní...
NOVINKA Víte o tom, že obuv je vizitkou muže? Podle druhu obuvi a péče, kterou ji muž věnuje, zjistíte mnoho o jeho charakteru. Dbejte na to, aby byly vaše boty vždy dokonale čisté a vyleštěné. Pokud chcete působit jako opravdový muž na úrovni, je pro vás čistá obuv nutností.

Nyní vám péči o koženou obuv velmi usnadní unikátní, zbrusu nové leštidlo BANDI, se kterým to zvládnete rychle a bez námahy. Výsledek bude ohromující, stejně jako váš vzhled. Díky malým rozměrům můžete mít navíc leštidlo stále při sobě. Skvěle se hodí například do dveří auta a vy můžete kdykoli během pár vteřin vyčistit a vyleštit vaši obuv.


Účinné a šetrné k vašim botám

Leštidlo na boty - detail...
Základem nového leštidla je tekutina s unikátním složením a speciální houbička. Díky tomuto jedinečnému spojení leštidlo vaše boty dokonale vyčistí a dodá jim vysoký lesk. Navíc ochrání kožený materiál obuvi a obnoví jeho barvu. Vaše boty tak budou vypadat dlouho jako nové.


Na koženou obuv a oděvy jakékoli barvy

Leštidlo na boty - různé ...
Novým leštidlem BANDI vyčistíte a vyleštíte koženou obuv jakékoli barvy. Připravili jsme pro vás tři varianty leštidla – černé, hnědé a čiré. Pokud máte boty jiné barvy než černé nebo hnědé, je pro vás čiré leštidlo ideální volbou. Nová leštidla BANDI se skvěle hodí i na oděvy z kůže a kožené prvky vašeho auta.

Skvěle vám padne do ruky

Leštidlo na boty - aplika...
Aby se vám s leštidlem pracovalo co nejlépe a výsledek stál za to, musí se vám dobře držet. Tomu jsme přizpůsobili jeho tvar a povrch. Leštidlo vám tak skvěle padne do ruky a při čištění a leštění bot vám nebude vypadávat z ruky.


Do vaší domácnosti, kanceláře i na cesty

Leštidlo na boty - dostup...
Díky malým rozměrům pro leštidlo snadno najdete místo ve vaší domácnosti, v kanceláři i v autě. Navíc se vám pohodlně vejde i do aktovky nebo kabelky, takže jej můžete mít stále po ruce. Vaše obuv bude vždy čistá a vyleštěná a váš vzhled perfektní.


Nakupujte nová unikátní leštidla BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...