Pánská společenská obuv

Pánská obuv BANDI, modely TURIN Maron a Nero – nová speciální vložka s Aloe Vera vám zajistí maximální pohodlí

Pánská obuv BANDI, model ...
NOVINKA Ručně šitá pánská obuv TURIN z prvotřídní kůže dovede váš vzhled k dokonalosti. Skvěle se hodí k obleku i bavlněným volnočasovým kalhotám. Boty proto perfektně využijte do práce, na společenské události i ve volném čase. Pro vaše maximální pohodlí je nový model obuvi TURIN doplněný o speciální vložku s Aloe Vera.


Popis pánské obuvi TURIN

Boty TURIN pořídíte ve dvou barevných variantách. Model TURIN Nero v černé barvě je ideální volbou k tmavému obleku, například černému, tmavě šedému nebo tmavě modrému. Perfektní dojem tak uděláte na společenských událostech, jako jsou plesy, taneční nebo oslavy jubileí.

Pánská obuv BANDI, model ...
Hnědou obuv TURIN Maron efektně sladíte s modrým nebo šedým oblekem. Skvěle v ní zapůsobíte v práci i na svatbě, ať už jako ženich nebo svatební host. Boty v hnědé barvě využijete také v kombinaci s bavlněnými kalhotami. Například pro posezení v kavárně, do kina nebo na rande.

Kožená obuv se dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy. Boty mají navíc speciální vložku Latex Active Aloe Vera. Díky tomu skvěle odvádí vlhkost a jsou prodyšné. S jistotou se v nich budete cítit příjemně v kanceláři i na tanečním parketu.

Nakupujte exkluzivní pánskou obuv TURIN Maron a Nero z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete boty vyzkoušet, navštivte značkovou prodejnu BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.

Pánská obuv BANDI, model ...
Pánská obuv BANDI, model ...
Pánská obuv BANDI, model ...

Rada pro vás

Vyleštěná a čistá obuv je dokonalou vizitkou každého muže. Pokud chcete zanechat vždy ten nejlepší dojem, použijte unikátní leštidlo na obuv BANDI. Boty s ním vyčistíte rychle a bez námahy.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...