Pánská společenská obuv

Čistící houbička na obuv BANDI - čisté boty snadno a bez námahy

Čistící houbička na obuv ...
Čistící houbička na obuv BANDI je vám vždy po ruce. Malá svou velikostí, ovšem velká svým výkonem. Nejen, že dokonale vyčistí vaši špinavou obuv, ale také renovuje staré boty, které jste vytáhli po letech z botníku. Po čištění houbičkou od BANDI budou vaše boty jako nové. A to snadno, rychle a bez námahy. 

Čistící houbičky využijete pro jakoukoliv barvu obuvi, protože si můžete vybrat ze tří druhů náplní čistících houbiček. Čtěte více, k čemu houbičku využijete. 

   

Specifikace čistících houbiček na obuv

Porovnání velikosti propi...
Čistící houbičky jsou naplněny speciální směsí, která je určená k čištění kožených materiálů. Vyčistíte a obnovíte nejen obuv, ale také koženou bundu, kožené rukavice a další. Rozměry čistící houbičky jsou v šířce 7 cm, výšce 10 cm a hloubce 5 cm. Díky těmto minimalizovaným parametrům můžete nosit houbičku v aktovce. Ženám doporučujeme do kabelky. Houbičku máte vždy po ruce a díky tomu své boty vždy čisté.

Cena čistící houbičky je 89,- Kč a to ve všech barevných náplních. Pořiďte si ji v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo pohodlně nakupte na e-shopu www.BandiVamos.cz.


Houbičky na čištění obuvi si vybírejte podle barvy obuvi. Základní barvy jsou černá, hnědá a navíc i čirá. Pomocí houbičky s čirou náplní vyčistíte a naleštíte jedním tahem jakékoliv boty, které se skládají ze dvou barev nebo jsou bílé, červené, krémové a další. S touto houbičkou také vyčistíte jakoukoliv obuv, která je vyrobena z hladké usně.

Čistící houbička na obuv ...
Čistící houbička na obuv ...
Čistící houbička na obuv ...


Čištění bot rychle a bez námahy

Renovace starých bot
Na ukázku jsme zakryli polovinu starého škrpálu papírem a použili houbičku na čištění obuvi. Sami porovnejte rozdíl. Vyzkoušejte a budete překvapeni výsledkem použití čistící houbičky od BANDI. Ze staré obuvi se stane rázem úplně nová. Rozdíl uvidíte sami.

Už žádné složité a namáhavé čištění bot. Nyní vám vystačí mini houbička, která nezabere žádné místo. Můžete ji mít v předsíni, kde si před odchodem z domu vždy rychle a snadno, během vteřiny, vyčistíte obuv. Nebo ji můžete vozit v autě, abyste ji měli během dne kdykoliv po ruce.


Praktická pomůcka pro váš dokonalý vzhled

Znáte přísloví, že šaty dělají člověka? U obuvi to platí dvojnásob. Jdete-li na pohovor o zaměstnání, k maturitním zkouškám nebo na obchodní jednání, čistá obuv je vždy podmínkou vašeho úspěchu. Okolí si velice všímá vašeho vzhledu a podle toho vás i hodnotí. K tomu vám pomůže čistící houbička od BANDI.

Čistící houbičky na obuv ...
Jednoduché čištění obuvi ...
 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...