Aktuality

Oficiální tváře módní značky Pánské obleky BANDI pro rok 2018

Představujeme vám oficiální tváře módní značky Pánské obleky BANDI pro rok 2018. Jsou jimi herci Petr Štěpánek, Martin Stránský a nejnověji i Petr Vágner.

Tyto výrazné a uznávané osobnosti uvidíte v roli modelů pánské společenské módy na exkluzivních fotografiích a v nových reklamních spotech. Nechte se inspirovat a podívejte se, jaké obleky si nejvíce oblíbili.

Oficiální tváře módní značky Pánské obleky BANDI pro rok 2018

Když se řekne jméno Petr Štěpánek, většině se vybaví nespočet pohádek, filmů a seriálů, kde ztvárnil hlavní roli. Od nezapomenutelné pohádky Zlatovláska až po současné seriály, jako je například Ohnivý kuře či Ordinace v růžové zahradě. Přečtěte si, co řekl Petr Štěpánek o bližší spolupráci s BANDI.

I jeho seriálového kolegu Martina Stránského můžete vídat v oblíbeném českém seriálu Ordinace v růžové zahradě. Navíc se proslavil ještě jednou doktorskou rolí, když svůj charismatický hlas propůjčil Dr. Housovi, hlavní postavě ze stejnojmenného seriálu.

Petra Vágnera také mnozí znají z Ordinace v růžové zahradě a v současné době i ze seriálu Přístav či jako charismatického moderátora pořadu Top Star magazín. Jeho hlas vám může být povědomý i díky mnoha dabingovým angažmá a dlouholetému působení v českých rádiových relacích.

Petr Štěpánek – tvář značky BANDI
Martin Stránský – tvář značky BANDI
Petr Vágner – tvář značky BANDI

Ptáte se, proč právě tyto tři osobnosti? Odpověď je poměrně jednoduchá. Jde o známé muže, kteří rádi nosí značku Pánské obleky BANDI již několik let. Proto byli skvělou volbou pro oficiální tváře značky. Pro vás je to skvělá příležitost, jak můžete všechny tři oblíbené osobnosti vidět v nových a nevšedních rolích.

Chcete se také dokonale obléknout a vypadat elegantně? Neváhejte a navštivte vaši nejbližší prodejnu módní značky Pánské obleky BANDI, kde se vám ZDARMA bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Pomohou vám vybrat to správné oblečení, ve kterém uděláte jedinečný dojem.

Mohlo by vás zajímat