Bandi » Partneři » CZECH DANCE OPEN 2018 – generálním partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Partneři

CZECH DANCE OPEN 2018 – generálním partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Jste fanoušky standardních a latinskoamerických tanců plných vášně a temperamentu? Pak si nenechte ujít prestižní mezinárodní soutěž Czech Dance Open Ostrava 2018. Neopakovatelnou atmosféru soutěžních klání v latinskoamerických tancích můžete zažít osobně v Ostravar Aréně, nebo sledovat prostřednictvím České televize.

Na co všechno se můžete těšit? Čtěte dále a dozvíte se nejen to.

Czech Dance Open 2018 – Generálním Partnerem Je Módní Značka Pánské Obleky BANDI
Czech Dance Open 2018 – Generálním Partnerem Je Módní Značka Pánské Obleky BANDI

Czech Dance Open Ostrava 2018 se koná od 6. do 7. 10. v Ostravar Aréně. Během těchto dvou dnů budete mít jedinečnou příležitost sledovat taneční páry, které patří k absolutní světové špičce ve standardních a latinskoamerických tancích. Všechny páry budou pod drobnohledem zkušených porotců, a právě ti rozhodnou, kdo si odnese vítězný titul. Chcete být u toho? Pro více informací navštivte www.czechdanceopen.com.

Nemáte čas přijet, nebo to máte do Ostravy daleko? Nezoufejte, i vy můžete být o víkendu součástí této výjimečné akce. Hlavním programem celého víkendu je Mistrovství světa v latinskoamerických tancích, které si můžete vychutnat z pohodlí domova v sobotu od 20:00 na ČT Sport.

Víte, jak se na takovou událost správně obléknout? Přečtěte si o tom v článku Kam si vzít pánský smoking.

Sdílejte s přáteli:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.