Partneři

Partnerem českého filmu VŠIVÁCI je Pánské obleky BANDI

V tomto napínavém snímku uvidíte excelentní herecké výkony Jiřího Langmajera, Ondřeje Vetchého, Ivy Janžurové a dalších známých herců. Premiéra filmu byla 19. 6. 2014. Prohlédněte si luxusní obleky BANDI, které ve filmu nosí přední český herec Jiří Langmajer.

Film Všiváci – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Film Všiváci – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Popis filmu

Film VŠIVÁCI vypráví příběh dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. Na jedné straně špičkový neurochirurg (Jiří Langmajer) utápějící se v bludném kruhu operací, alkoholu a milostných avantýr. Na straně druhé jeho horkokrevný bratr (Ondřej Vetchý), který se vrátil z české mise v Afghánistánu, vychovává dvě dcery, ale prohrává svůj boj s dluhy a návratem k normálnímu životu. A všechno to řídí jejich matka (Iva Janžurová). Jejich osudy se prolínají s dalšími postavami kolegů, spolubojovníků, kamarádů, všichni však mají něco společného. Každý se totiž někdy zachová jako všivák…

Hrají

Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Ondřej Malý, Marek Taclík, Andrea Kerestešová, Tatiana Vilhelmová, Nikol Moravcová, Sabina Remundová a další.

Režie a scénář

Roman Kašparovský

 

Podívejte se na oficiální trailer k filmu.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.