Partneři

Show Jana Krause – známého moderátora v jeho talkshow obléká módní značka Pánské obleky BANDI

Humorná talkshow s pohotovým moderátorem se již roky těší velké divácké oblibě. Týden co týden usedají do horkého křesla zajímaví hosté, kteří se během chvíle octnou pod nemilosrdnou palbou otázek. Partnerem tohoto pořadu je módní značka Pánské obleky BANDI. Díky tomu se můžete každou středu na Primě v 21:35 těšit na skvělou zábavu v režii dokonale oblečeného Jana Krause.

Partnerem Show Jana Krause je módní značka Pánské obleky BANDI
Partnerem Show Jana Krause je módní značka Pánské obleky BANDI

Perfektně padnoucí oblek Jana Krause však není to jediné, co pojí módní značku Pánské obleky BANDI s touto talkshow. Jako host se zde objevil vyhledávaný model Michal Gajdošech, kterého můžete znát mimo jiné také z televizní reklamy na parfém BANDI Aprimé for Men. Podívejte se, co říkal muž, který se pyšní titulem „Nejlepší tělo světa“, nejen o natáčení této reklamy.

Nedávno jste měli šanci vidět také jednu z oficiálních tváří módní značky. Nadějný herec Vojtěch Babišta se rozpovídal nejen o své modelingové kariéře. Poslechněte si, co všechno na sebe prozradil herec a zkušený model, který se objevil i v nové reklamě BANDI.

Tip pro vás

Chtěli byste také vyzkoušet pánský parfém, který vydrží vonět opravdu dlouho? Pořiďte si originální parfém BANDI Aprimé for Men jednoduše z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.