Svetry

Pánské svetry BANDI, modelová řada RENZO a RHODE – buďte elegantní i v chladném počasí

Pánské svetry BANDI, mode...
Nejnovější kolekce BANDI vám přináší dvě jedinečné modelové řady luxusních pánských svetrů, které by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět. Dokonalý střih, módní barvy a exkluzivní hřejivý materiál ocení i ti nejnáročnější muži.

Svetry RENZO a RHODE se perfektně hodí k obleku i volnočasovému saku. Skvěle vypadají také k bavlněným kalhotám či vašim oblíbeným riflím. Příjemně vás zahřejí na cestě do práce, na společenskou událost i ve volném čase. Budete elegantní a zůstanete v teple.

Více info

Pánské roláky BANDI, modelová řada VEZZANO – hřejivé roláky pro vaše pohodlí a elegantní vzhled

Pánské roláky BANDI, mode...
Návrháři od BANDI přicházejí s exkluzivní novinkou pro podzimní a zimní sezónu. Luxusní pánské roláky BANDI z modelové řady VEZZANO vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech. Perfektně se hodí do zaměstnání i pro volný čas, například do města, na procházku či do restaurace.

Pokud si u pletených oděvů potrpíte na pohodlí, kvalitu a příjemný materiál, pak vám tyto modely nesmí proplout mezi prsty. Přečtěte si, v čem jsou nové roláky BANDI jedinečné.


Více info

Pánské pletené svetry BANDI, modelová řada ESTATE - nové a jedinečné barvy

Pánský svetr BANDI, model...
Jste náročný muž, který vyžaduje od svého oblečení praktičnost a pohodlí? To vám splní nové modely exkluzivních pánských svetrů BANDI z jemného úpletu. Vyberte si z rozšířené nabídky moderních barevných odstínů.

Elegantní pletené svetry ESTATE se skvěle hodí k pánskému obleku, volnočasovým kalhotám i riflím. Můžete je tedy využít jak do zaměstnání, tak pro každodenní nošení ve volném čase.


Více info

Pánské pletené svetry BANDI, modelová řada ESTATE - elegance, která zahřeje

Pánský pletený svetr ESTA...
Nemáte co na sebe v chladném počasí? Oživte vaše oblečení exkluzivním pánským svetrem BANDI z jemného úpletu. Nyní můžete vybírat z široké nabídky moderních barevných odstínů.

Elegantní design pletených svetrů ESTATE využijete nejen k pánskému obleku, ale také jako volnočasovou módu. 


Více info

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...