Svetry

Pánské pletené svetry BANDI, modelová řada ESTATE - elegance, která zahřeje

Pánský pletený svetr ESTA...
Nemáte co na sebe v chladném počasí? Oživte vaše oblečení exkluzivním pánským svetrem BANDI z jemného úpletu. Nyní můžete vybírat z široké nabídky moderních barevných odstínů.

Elegantní design pletených svetrů ESTATE využijete nejen k pánskému obleku, ale také jako volnočasovou módu. 


Pletená elegance, která zahřeje

Pánské pletené svetry ESTATE jsou vyrobeny z prvotřídního úpletu, který vás zahřeje během chladného počasí. Díky kvalitnímu materiálu, který kombinuje 50 % bavlny a 50 % akrylu, splňuje požadavky na perfektní vzhled i Vaše pohodlí. Svetry jsou příjemné, jemné na dotek a nemačkají se.

Elegantní design svetru skvělé doplní váš pánský oblek například do zaměstnání. Můžete jej nosit jak bez saka, tak i se sakem. Díky výstřihu do tvaru písmena "V" v něm krásně vynikne límec košile i kravatový uzel. Váš vzhled bude vkusný a navíc budete mít větší pohodlí. Stejně tak využijete svetr k vašim oblíbeným riflím nebo volnočasové módě. 

Pánský pletený svetr ESTA...
Pánský pletený svetr ESTA...
Pánský pletený svetr ESTA...

Cena svetrů je 799 Kč. Svetry jsou navrženy v mnoha odstínech pestrých barev, které jsou módními hity letošní podzimní a zimní sezóny. Podívejte se na nádherné barvy pánských pletených svetrů ESTATE, které rozjasní vaše oblečení i v tom nejchmurnějším podzimním počasí.


Rada pro vás

Víte, že to, jak se oblékáte do zaměstnání, může ovlivnit váš kariérní postup? Jednoduchými triky v oblékání si můžete zajistit nejen postup, ale i vyšší plat. Přečtěte si,jak špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch. Vyhnete se tak zbytečným chybám.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...