Aktuality

Tipy na dárky pod stromeček, které muže zaručeně potěší

Vánoce se kvapem blíží a vy stále nevíte, jaký dárek koupit vašim nejbližším? Vyberte pro vašeho syna, manžela, tatínka či nejlepšího kamaráda dárek, který jim udělá opravdu radost. Stejně lehce najdete krásné dárky pro kolegy v práci nebo šéfa.

Tipy na vánoční dárek

Ideální volbou jsou dárky, u kterých nemusíte řešit, zda trefíte správnou velikost. Budete mít jistotu, že se jim budou skvěle hodit a zaručeně je potěší. Pokud je navíc vložíte do luxusní dárkové krabičky BANDI, podtrhnete jejich exkluzivní vzhled a ušetříte si čas s pracným balením.

Co tedy darovat muži pod stromeček, abyste jej opravdu potěšili?

Praktické dárky, se kterými nemůžete šlápnout vedle

Parfém BANDI Aprimé for Men muži jistě ocení. Kvalitní parfémová voda voní mnohem déle než běžná toaletní voda. Mužná vůně, plná svůdných esencí z exotických dřevin a koření, dokonale podtrhne osobnost každého muže.

Kožené doplňky pro každou příležitost

Kvalitní kožený opasek je praktickým pánským doplňkem. Perfektně jej využije do zaměstnání, na společenské události i ve volném čase. Vyberte si z opasků v černé, bílé, béžové a různých odstínů hnědé barvy. Volit můžete mezi klasickou sponou či praktickou sponou automat. Dokonalým řešením jsou unikátní oboustranné opasky s otočnou sponou. Za jednu cenu tak získáte opasek, který nabízí dvě barevné varianty, takže se dá skvěle sladit s mnoha outfity.

Módní doplňky k obleku i volnočasovému oděvu

Kravata je pro muže nedílnou součástí oděvu na společenské události, jako jsou plesy, svatby, oslavy jubileí a jiné příležitosti. Někteří muži navíc nosí kravatu i do práce či ve volném čase. Podívejte se na širokou nabídku exkluzivních kravat do zaměstnání nebo elegantních kravat na společenské události.
V chladnějších dnech se muž neobejde bez hřejivé šály, či šátku. Elegantní pánská šála nebo stylový šátek tak představují ideální vánoční dárek. Prohlédněte si všechny barevné kombinace pánských šál.


Stále nevíte, co koupit? Vsaďte na jistotu výběrem dárkového šeku v hodnotě, kterou si sami určíte. Obdarovaný si tak bude moci vybrat přesně to oblečení, obuv a doplňky BANDI, které jej nejvíce potěší.

Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde vám s výběrem ideálního dárku rádi pomohou odborní poradci.

Mohlo by vás zajímat