Tváře Bandi

Oficiální tváří módní značky BANDI je populární herec Petr Štěpánek

Známého herce Petra Štěpánka není třeba ani představovat. Když se řekne Petr Štěpánek, mnohým se vybaví nespočet pohádek, filmů či seriálů, kde ztvárnil hlavní roli. Od nezapomenutelné pohádky Zlatovláska až po současné seriály, jako jsou například Ohnivý kuře či Ordinace v růžové zahradě.

Petr Štěpánek je muž, který rád obléká pánskou společenskou módu i ve svém volném čase a značku Pánské obleky BANDI nosí již několik let. „Po letech, kdy jsme spolu pracovali na menších projektech, se jedná o logické vyústění úspěšné a dlouhodobé spolupráce. Na svou novou roli se velice těším,“ říká Petr Štěpánek.

Herec Petr Štěpánek je oficiální tváří módní značky BANDI

„Pan Petr Štěpánek patří k uznávaným hereckým osobnostem. Je to elegantní a šarmantní muž, který dbá na svůj vzhled a je pro něj přirozené dobře se obléknout. Na české scéně není mnoho takto výrazných osobností a mě osobně velice těší, že jsme se s panem Štěpánkem na spolupráci dohodli. Navíc jsem rád, že mohu spolupracovat s člověkem, kterého si cením pro jeho lidskost a morální vlastnosti,“ dodává majitel značky BANDI, pan Andrej Vámoš.

Herec Petr Štěpánek se bude nově podílet na připravovaných kampaních a PR aktivitách módní značky BANDI. V roli tváře značky bude mít skutečně napilno. Čeká ho nejen profesionální focení, ale i natáčení reklamních spotů pro mediální kampaně a další aktivity. Už teď se můžete těšit, že tohoto úspěšného a oblíbeného herce uvidíte častěji, a to nejen v divadle nebo na televizních obrazovkách.

Prohlédněte si další fotografie známého herce Petra Štěpánka v elegantním oblečení módní značky Pánské obleky BANDI.

Petr Štěpánek – Tvář módní značky Pánské oblek BANDI
Petr Štěpánek – Tvář módní značky Pánské oblek BANDI

Mohlo by vás zajímat