Aktuality

Využijte jedinečné nabídky a nenechávejte nakupování dárků na poslední chvíli

Vymyslet dárek pro nejbližší osobu není snadný úkol. Proto ho mnoho lidí odkládá na poslední chvíli, což je velmi stresující. Neotálejte s nákupem vánočních dárků vašim blízkým a dopřejte si klidné svátky plné pohody a odpočinku. Pouze nyní máte jedinečnou šanci nakoupit vánoční dárky, kterými uděláte radost tátovi, synovi, manželovi, kamarádovi nebo také kolegovi z práce.

Nakupte dárky včas a vyhněte se předvánočnímu stresu

Přemýšlíte nad dárkem a na nic nemůžete přijít? Doporučujeme vám například elegantní košile. Vybírat můžete z mnoha druhů a barev, prohlédněte si širokou nabídku pánských košil. Perfektní volba je také originální parfém BANDI Aprimé for Men, který potěší každého muže. Doplnit jej můžete vodou po holení ze stejné série. Podívejte se na další tipy na vánoční dárky a udělejte radost svým blízkým.

Trápí vás myšlenka, že vyberete špatnou velikost nebo dárek, který se nebude líbit? Nenošené zboží, zakoupené v kamenné prodejně v období od 1. 11. 2021 do 23. 12. 2021 a opatřené původními etiketami, můžete vyměnit do 15. 1. 2022. Tato možnost výměny zboží se nevztahuje na zboží zakoupené v akci pro složky IZS (50% sleva). Zboží zakoupené v akci Poděkování IZS je možné vyměnit vždy pouze do konce měsíce, ve kterém konkrétní část akce trvala.

Při nákupu v e-shopu je možné vyplnit online formulář. Pokud jste dárek koupili v kamenném obchodě, stačí přijít na prodejnu s doklady o zaplacení. Tato akce však platí pouze na výměnu zboží, nelze tedy žádat vrácení peněz.

Mohlo by vás zajímat