Aktuality

Získejte VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ BANDI na nákup v hodnotě 200 Kč

Necháváte výběr dárků na poslední chvíli? Nakupujte chytře. Od 4. 10. 2021 dostanete ke každému nákupu v prodejnách Pánské obleky BANDI i v e-shopu jako poděkování VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč.

Nakupujte z pohodlí domova na www.BandiVamos.cz. Vyberte dárky pro své nejbližší, které zaručeně potěší. K nákupu nad 1.000 Kč pak stačí zadat jedinečný slevový kód, který naleznete na poukazu, a ušetříte 200 Kč. Speciální slevu uplatníte také ve všech prodejnách Pánské obleky BANDI.

Získejte VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ BANDI na nákup v hodnotě 200 Kč

Čím potěšit muže?

Vybrat ten správný dárek je často oříškem. Jistotou, se kterou vždy uděláte radost, je luxusní set parfému a vody po holení BANDI Aprimé for Men. Vůně v sobě harmonicky snoubí smyslné exotické dřeviny a opojné koření. Podtrhne dojem sebevědomého a úspěšného muže.

Skvělým tipem na dárky jsou také hřejivé zimní doplňky. Například pánská šála z jedinečného, jemného úpletu zajistí pocit jako v bavlnce i v těch největších mrazech.

Podmínky akce

Vánoční dárkový poukaz získáte ke každému nákupu od 4. 10. 2021. Následně jej můžete uplatnit při nákupu nad 1.000 Kč ve značkových prodejnách i v e-shopu, a to od 1. 11. do 23. 12. 2021.

Tip pro vás

Nevíte, jak dárek zabalit? Vložte jej do exkluzivní dárkové krabičky BANDI. Dárek bude vypadat dokonale a krabičku pak můžete prakticky využít například jako doplněk interiéru.

Mohlo by vás zajímat