Vázání a výběr kravaty

Videonávod: Jak uvázat kravatu s širokým uzlem Windsor Full

Videonávod jak uvázat kravatu ve stylu Windsor Full. Vázání kravaty je jednoduché a výsledný efekt naprosto dokonalý. Lepšího výsledku vázání kravaty již nelze dosáhnout. Chcete-li být tedy IN použijte tento kravatový uzel, který je vhodný  pro košile s italským límečkem. Tzv. žralok. Další možností je zjednodušený způsob vázání tohoto uzlu, a to Windsor Half. Přečtěte si také informace o kravatových uzlech a jejich vhodném použití při různých událostech.


Jak vybrat kravatu?

Manažer v outfitu od BAND...

Výběr kravaty pro určitou událost je stejně důležitý jako výběr pánského obleku samotného. Kravata by měla ladit s barvou košile. V případě, že oblékáme bílou košili, je výběr kravaty jednodušší.

Ovšem i u bílé košile existují zásady správného výběru kravaty. Např. u manažera je rozdíl v tom, zda bude celý den v práci a bude se pohybovat pouze v prostředí svého pracovního kolektivu nebo má v ten den obchodní jednání s klientem. Jak tedy na to?

Více info

Jak uvázat kravatu s uzlem Pratt

Kravatový uzel Pratt

Videonávod vázání kravaty s uzlem zvaným Pratt. Vázání kravaty je jednoduché a velice rychlé. Uzel doporučujeme použít u kravat z hrubých nebo nepoddajných materiálů nebo u kravat úzkých. Např. RETRO kravat

Jediný kravatový uzel, u kterého se zakládá kravata naruby. I přesto však dokonalý, díky trojúhelníkovému tvaru, který dá uzlu vyniknout spolu s košilemi s úzkým límečkem.

Více info

Jak uvázat kravatu s uzlem Windsor Half

Kravatový uzel Windsor Ha...

Videonávod vázání kravaty styl WINDSOR Half. Zjednodušená verze vázání uzlu Windsor Full. Uzel méně dokonalý, nicméně stále hezký a elegantní. Vázání kravaty je jednoduché a výsledný efekt naprosto dokonalý.

Doporučujeme použít u kravat z hrubých materiálů nebo u úzkých Retro kravat 50 léta.

Více info

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...