Brands

Luxusní voda po holení z edice BANDI Aprimé for Men – mimořádná péče pro vaši pleť

Věnujte vaší pokožce maximální péči, kterou si zaslouží. Díky jedinečné vodě po holení BANDI Aprimé for Men vaše pleť zůstane klidná a jemná, vyhnete se tak zarudlým tvářím a pupínkům. Exkluzivní voda po holení totiž vaši tvář ošetří a hydratuje. Originální dřevitá vůně s exotickým kořením vaši pokožku navíc osvěží a doplní vaši sebevědomou osobnost.

Luxusní voda po holení z edice BANDI Aprimé for Men – mimořádná péče pro vaši pleť
Voda po holení BANDI Aprimé for Men

Vůně pro opravdového muže

Výjimečná voda po holení se řadí do edice Aprimé for Men společně s luxusní parfémovou vodou BANDI. Tyto dvě vůně jsou ve vzájemné harmonii. Proto jedna nepřebíjí druhou, a vy tak budete vonět opravdu skvěle. Tento set perfektně podtrhne váš mužný vzhled v zaměstnání, pro společenské události nebo například na rande.

Voda po holení a parfémová voda BANDI Aprimé for Men jsou navíc dokonalým dárkem pro každého muže a zaručeně je potěší.

Luxusní voda po holení z edice BANDI Aprimé for Men – mimořádná péče pro vaši pleť
Luxusní voda po holení BANDI Aprimé for Men

Cena vody po holení BANDI Aprimé for Men je 1.190 Kč a cena parfémové vody je 1.490 Kč.

Chcete svým dárkem udělat dvojnásobnou radost ?

Darujte luxusní parfémovou vodu BANDI Aprimé for Men se stejnou, originální vůní. Splní přání všech náročných mužů, kteří chtějí nejen doopravdy vonět. Pořídíte z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz.


Navštivte značkovou prodejnu BANDI

Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a vyzkoušejte si originální vodu po holení Aprimé for Men v klidu a pohodlí kožených sedaček. A než se pro vodu po holení rozhodnete, nechte si portýrem připravit lahodnou kávu BANDI či skleničku bílého vína.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Vyberte vodu po holení jako dárek v e-shopu

Chcete obdarovat své blízké a hledáte inspiraci? Pořiďte pro muže unikátní vodu po holení z edice BANDI Aprimé for Men s nezaměnitelnou vůní. Nakupujte z pohodlí domova v e-shopu BandiVamos.cz jedním kliknutím. Pro dokonalou péči o mužskou pleť.

Mohlo by vás zajímat