Brands

Luxusní voda po holení z edice BANDI Aprimé for Men – mimořádná péče pro vaši pleť

Věnujte vaší pokožce maximální péči, kterou si zaslouží. Díky jedinečné vodě po holení BANDI Aprimé for Men vaše pleť zůstane klidná a jemná, vyhnete se tak zarudlým tvářím a pupínkům. Exkluzivní voda po holení totiž vaši tvář ošetří a hydratuje. Originální dřevitá vůně s exotickým kořením vaši pokožku navíc osvěží a doplní vaši sebevědomou osobnost.

Voda po holení BANDI Aprimé for Men

Vůně pro opravdového muže

Výjimečná voda po holení se řadí do edice Aprimé for Men společně s luxusním parfémem BANDI. Tyto dvě vůně jsou ve vzájemné harmonii. Proto jedna nepřebíjí druhou, a vy tak budete vonět opravdu skvěle. Tento set perfektně podtrhne váš mužný vzhled v zaměstnání, pro společenské události nebo například na rande.

Voda po holení a parfém BANDI Aprimé for Men jsou navíc dokonalým dárkem pro každého muže a zaručeně jej potěší.
Luxusní edice BANDI Aprimé for Men

Ušetřete vaše peníze

Cena vody po holení BANDI Aprimé for Men je 1.190 Kč a cena parfému je 1.490 Kč. Pokud chcete ušetřit, využijte SLEVOVÝ POUKAZ. Ten získáte ZDARMA při každém nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Původní cena parfému: 1.490 Kč
Nová akční cena: 1.290 Kč
Ušetříte: 200 Kč

Původní cena vody po holení: 1.190 Kč
Nová akční cena: 990 Kč
Ušetříte: 200 Kč

Pozor! Akce platí pouze do 7. 1. 2021.
Voda po holení – produkt

Tip pro vás

Jedinečnou edici parfému a vody po holení BANDI Aprimé for Men pořídíte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Mohlo by vás zajímat