Kariéra

S jakými benefity se v BANDI setkáte?

Zajímá vás, jak se společnost BANDI VAMOS a.s. stará o blaho svých zaměstnanců? Jakým způsobem podporuje jejich osobní a profesionální růst? Podívejte se na seznam benefitů, které pomáhají vytvořit inspirativní prostředí s příjemnou pracovní kulturou a přispívají k celkové spokojenosti zaměstnanců.

Příspěvek na stravování

S pocitem hladu je těžké soustředit se na práci a podávat optimální výkon. Příspěvek na stravování představuje významnou finanční úsporu a podporu zdravého životního stylu. Navíc, flexibilita příspěvku umožní všem zaměstnancům BANDI využívat širokou škálu stravovacích zařízení, což přináší příjemnou změnu do každodenní rutiny.

Benefitní dovolená

Každý potřebuje čas na to, aby si odpočinul od pracovního vytížení a nabral nové síly k dalším výzvám. Benefitní dovolená nabízí zaměstnancům dodatečné volno nad rámec standardních dovolených a poskytuje tak více příležitostí k regeneraci. Týdnem dovolené navíc získají prostor na relaxaci, nezapomenutelné chvíle s rodinou nebo nová životní dobrodružství.

Sick days

Ve společnosti BANDI VAMOS a.s. je zdraví týmu a bezpečnost pracovního prostředí na prvním místě. Sick days poskytují možnost zůstat doma bez rizika finančních ztrát a nutnosti dohánět práci. Zároveň nabízejí dostatek času na zotavení, aniž by bylo nutné čerpat nemocenskou a obávat se tak o snížení mzdy.

Týmové akce

Užíváte si společenská setkání, outdoorová dobrodružství, letní grilování nebo vánoční večírky? Společnost BANDI podporuje společné aktivity, které posilují týmového ducha, budují pevnější vztahy a pozitivní pracovní energii. Vždy tak, aby všichni nabrali nové síly a mohli se společně osobnostně rozvíjet.

MultiSport karta

Aktivní životní styl a relaxace jsou klíčem k udržení dobrého tělesného i duševního zdraví. Proto společnost měsíčně přispívá zaměstnancům na MultiSport kartu. S ní mohou každý den navštívit jedno z více než 2 700 zařízení v Česku a na Slovensku a vybrat si tak přesně tu aktivitu, která jim nejlépe vyhovuje. Od intenzivního tréninku v posilovně až po uvolnění v sauně. Vše pro jejich zdraví.

Odměna za mimořádný přínos

BANDI VAMOS a.s. je založena na zásadách spravedlnosti a férového jednání vůči všem. Společnost si cení angažovanosti, vynikající práce a osobních přínosů, které přesahují běžná očekávání. Mimořádná finanční odměna je nejen poděkováním za špičkový výkon, ale také podnětem k dalšímu profesnímu růstu. Navíc podporuje kulturu vzájemného uznání, kolegialitu a spolupráci.

Vzdělávání

Společnost BANDI VAMOS a.s. investuje do širokého spektra vzdělávacích aktivit, tak, aby zaměstnanci měli možnost rozvíjet své dovednosti, dosahovali vynikajících výsledků ve své práci a postupovali v kariéře. Zajišťuje rozmanitou paletu školení v klíčových oblastech různého profesního zaměření.

Káva na pracovišti zdarma

Skvělá zpráva pro všechny milovníky dobré kávy. Na svém pracovišti mají zaměstnanci společnosti po celý den přístup ke špičkovému kávovému zážitku – zcela zdarma a v jakémkoliv množství, což v každé firmě běžně nenajdete. Pro energii do nového pracovního dne, nebo jen příjemnou chvilku s oblíbeným nápojem.

Pružná pracovní doba

Operativnost v čase je klíčem k flexibilitě. Firma BANDI umožňuje svým zaměstnanců přizpůsobit denní harmonogram jejich potřebám, aby moli dosáhnout ideální rovnováhy mezi pracovními závazky a osobním životem. Snadno si tak najdou prostor pro to, na čem jim záleží – ať už je to rodina, záliby či zasloužený odpočinek.

Home office

V situacích, kdy je z pracovních, osobních či rodinných důvodů výhodnější zůstat doma, společnost umožňuje využít výhod práce z domova. Pro větší flexibilitu a komfort domácího prostředí na nerušenou a efektivní práci.

Parkování přímo u pracoviště

Ve společnosti BANDI nebudete mít obavy z nedostatku parkovacích míst nebo strach o bezpečnost svého vozu. Pohodlné a bezpečné parkování přímo u pracoviště šetří čas, strávený hledáním volného místa v rušných městských ulicích a eliminuje obavy o bezpečnost vozidla.

Mohlo by vás zajímat