Obleky na svatbu

Každá žena chce mít po svém boku toho svého, nejkrásnějšího muže. Proto je vhodné volit oblečení, které vaši osobnost zdůrazní, vyzdvihne a přidá na mužnosti.

Ukažte se na svatbě jako muž, který vypadá skvěle, a vybavte svůj outfit o doplňky, které se barevně sladí s barvou šatů vaší partnerky.

Obleky na svatbu

Při výběru obleku pro ženicha nebo svatebního hosta mají muži zcela volnou ruku při jeho výběru.

Svatební oblek může být  dvoudílný i trojdílný s vestou. Barvy i vzory nemají žádná omezení.

Volba modelu a barvy obleku se přizpůsobuje pouze šatům či doplňkům:

  • ženich vůči nevěstě
  • svatební host vůči své partnerce

Svatba je oslavná událost. Na rozdíl od manažera do práce se při použití vesty k obleku předpokládá barevná kombinace dvou kontrastních barev látky. Například modrý oblek a světle šedá vesta.

Správný výběr obleku by měl zohledňovat barevnou typologii muže. Muži tmavšího, kontrastního typu mohou skvěle využít světlých obleků. Naopak muži světlejšího typu by měli vybírat z tmavších barev látek. Vždy tak, aby jim oblek přidal na důrazu a mužnosti.

Zobrazené obleky v této kategorii jsou pouze filtrem na modely obleků pro svatbu. Finální celkové outfity nejsou vzorem pro svatební událost. 


Kombinovatelný oblek BANDI Toffiero Maron

Vítejte ve světě neomezených možností kaštanově hnědého pánského obleku BANDI Toffiero. Jedinečný, kombinovatelný model přináší do vašeho šatníku neopakovatelný styl, originalitu a mimořádnou všestrannost.

Číst více