Kariéra

Volná pracovní místa

Hledáte zajímavou práci, kde ocení Váš talent a nadšení? Chcete vzít zodpovědnost do vlastních rukou, pracovat v dynamickém prostředí a čelit každodenním novým výzvám? Pak jste na správném místě.

Staňte se členem týmu BANDI
Staňte se členem týmu BANDI

Podívejte se, na jakých pracovních pozicích můžete rozvíjet své dovednosti a kariéru:


Správce interního informačního systému

Před časem jsme úspěšně implementovali nový IS ESO9, přičemž aktuálně je před námi stále spousta práce a dolaďování detailů. Abychom zajistili bezproblémový chod a IT podporu všem oddělením ve společnosti, rozšiřujeme náš tým a přijmeme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Správce interního IS pokročilou znalostí SQL.


Content manažer/marketingový specialista

Jste kreativní a umíte vytvořit obsah šitý na míru obchodní společnosti? Máte chuť se podílet na formování značky, ke které díky vám najdou vztah i ostatní? Staňte se členem marketingového oddělení a ovlivňujte dění na sociálních sítích.


Technolog – konstruktér

Máte cit pro módu a design? Chcete se podílet na vývoji a inovaci produktů? Přidejte se ke kolegům z oddělení vývoje a využijte své kreativní myšlení naplno.


PPC Specialista

Baví vás online marketing a chcete dělat pestrou práci pro prestižní značku s viditelným výsledkem? Přidejte se do marketingového oddělení! Příležitost je otevřena, jak zkušenému PPC Specialistovi, tak i nadšenému nováčkovi v oboru.


Kreativní ředitel

Jste inspirativním a vizionářským lídrem, který má zkušenosti v módě či designu? Využijte unikátní příležitosti formovat kreativní směřování a strategii značky, která je synonymem pro kvalitu v pánské společenské módě.


Personalista/HR generalista

Pokud vás láká spojení personalistiky a marketingu a umíte najít ty nejlepší profesionály, přidejte se do HR týmu a rozviňte svůj potenciál. Na této pozici budete strategickým partnerem marketingového ředitele a pomůžete mu pro oddělení zajistit personální procesy od A do Z.


CRM manažer/specialista

Máte zkušenosti s CRM marketingem, analýzou potřeb zákazníků a přípravou personalizovaných kampaní? Staňte se členem marketingového týmu a podílejte se na zavádění nového CRM systému ve společnosti, která je symbolem kvality, designu a jedinečného stylu.


Vedoucí prodejny Pánské obleky BANDI

Máte manažerské zkušenosti a zajímáte se o pánskou módu? Využijte příležitost vést prodejnu Pánské obleky BANDI ke špičkovému zákaznickému servisu a dosahování obchodních cílů.


Produkční

Hledáte příležitost, jak uplatnit své komunikační a organizační dovednosti ve světě pánské módy? Přijdete se ke kolegům z oddělení kreativy a naplno využijte svého proaktivního přístupu a důslednosti.


Produktový designer

Máte zkušenosti z produktového designu a grafiky? Přidejte se do vývojového týmu. Vytvářejte a inovujte produkty a obalové materiály. 


Mohlo by vás zajímat