Kariéra

Volná pracovní místa

Hledáte zajímavou práci, kde ocení Váš talent a nadšení? Chcete vzít zodpovědnost do vlastních rukou, pracovat v dynamickém prostředí a čelit každodenním novým výzvám? Pak jste na správném místě.

Staňte se členem týmu BANDI
Staňte se členem týmu BANDI

Podívejte se, na jakých pracovních pozicích můžete rozvíjet své dovednosti a kariéru:


Technolog – konstruktér

Máte cit pro módu a design? Chcete se podílet na vývoji a inovaci produktů? Přidejte se ke kolegům z oddělení vývoje a využijte své kreativní myšlení naplno.


Copywriter

Umíte vyprávět příběh nebo myšlenku formou čtivého a inspirujícího textu? Máte zkušenosti s tvorbou nadčasového a smysluplného obsahu? Staňte se členem našeho marketingového týmu a pište pro BANDI.


Grafik

Baví vás grafika a typografie? Máte cit pro barvy a dotáhnete každý detail k dokonalosti? Staňte se součástí interního marketingovému týmu BANDI VAMOS a.s. jako GRAFIK.


CRM manažer/specialista

Máte zkušenosti s CRM marketingem, analýzou potřeb zákazníků a přípravou personalizovaných kampaní? Staňte se členem marketingového týmu a podílejte se na zavádění nového CRM systému ve společnosti, která je symbolem kvality, designu a jedinečného stylu.


Vedoucí prodejny Pánské obleky BANDI

Máte manažerské zkušenosti a zajímáte se o pánskou módu? Využijte příležitost vést prodejnu Pánské obleky BANDI ke špičkovému zákaznickému servisu a dosahování obchodních cílů.

Lokality: Brno, České Budějovice


Odborný poradce/stylista prodejny Pánské obleky BANDI – nová prodejna Praha

Odborný poradce je člověk, který je profesionálem ve svém oboru a umí klientovi udělat z nákupu zážitek. Jeho náplní práce a vlastně i radostí je poskytnout klientům příjemný servis třeba u kávy a pomoci jim s výběrem vhodného oblečení na jakoukoliv společenskou událost, např. svatby, plesy, maturity, či oblékat VIP osobnosti.


Pánská krejčová/specialista krejčovských úprav

Pánská krejčová dotahuje k dokonalosti špičkový zákaznický servis. Provádí kompletní úpravy na míru přímo na prodejně, spolupracuje se stylisty při poskytování komplexního krejčovského poradenství. Vstupte do světa značkové pánské módy s krejčovským umem.

Lokality: České Budějovice, Brno, Žilina


Portýr

Správný portýr se stará o to, aby se každý zákazník cítil v prodejně příjemně. Jako první zákazníka přivítá, pečuje o jeho pohodlí a zároveň se podílí na bezchybném chodu prodejny.

Lokality: Brno, Bratislava


Nevybrali jste si z výše uvedených pozic tu pravou? Nevadí, ozvěte se nám a budete informováni o vhodné pozici přímo pro vás jako první.


    Mohlo by vás zajímat