Kalhoty

Vítejte ve světě pohodlné elegance, kde špičková kvalita a stylový vzhled hrají hlavní roli. Všechny typy značkových kalhot BANDI vynosíte s volnočasovým sakem, košilí i polo trikem.

Originálními značkovými džíny vyjádříte svůj jedinečný vkus pro módu. V bavlněných kalhotách chinos se budete cítit skvěle při každé příležitosti. Volnočasové kalhoty upoutají pozornost originálními kostkovanými vzory.

Kalhoty

Značkové pánské kalhoty BANDI. Všechny aktuální dostupné modely si prohlédněte a vyzkoušejte ve značkových prodejnách BANDI.

Pánské kalhoty BANDI se dělí podle typu a materiálu na:

  • Volnočasové kalhoty kostkovaná elegance do práce i na neformální události
  • Chinos kalhoty bavlněný komfort pro všechny příležitosti
  • Džíny stylové osvěžení vašeho šatníku

Pánské kalhoty BANDI představují dokonalou kombinaci formální a volnočasové módy. Unikátní modely zdůrazní váš jedinečný styl a dodají každodenním outfitům nádech uvolněnosti a svěžesti.

Vyberte a objednejte si ten pravý model pro vás z pohodlí svého domova v e-shopu BandiVamos.cz. Nezapomeňte si vybrané kousky přijít osobně vyzkoušet do vaší nejbližší kamenné prodejny BANDI.

Kalhoty BANDI

Pánské volnočasové kalhoty BANDI

Hledáte elegantní kousek pro své pracovní a neformální outfity? Přesně takové jsou kárované volnočasové kalhoty BANDI. Navržené pro maximální pohodlí a váš jedinečný styl. Pomohou vám…

Číst více

Pánské džíny BANDI

Džíny, džínsy, štrausky, rifle, texasky... Ať už jim říkáte jakkoliv, tento oblíbený ikonický kousek pánského módního oblečení by neměl chybět ve vašem šatníku. Stylové džíny…

Číst více

Pánské chinos kalhoty BANDI

Objevte kouzlo jedinečného stylu a pohodlí bavlněných chinos kalhot BANDI. Elegantní modely do méně formálního pracovního prostředí a pro volný čas jsou navrženy pro moderního…

Číst více