Oblečení

Pánské volnočasové kalhoty BANDI

Hledáte elegantní kousek pro své pracovní a neformální outfity? Přesně takové jsou kárované volnočasové kalhoty BANDI. Navržené pro maximální pohodlí a váš jedinečný styl. Pomohou vám udělat skvělý dojem v kanceláři, na oslavných událostech i během víkendových procházek.

Prohlédněte si kolekci pánských volnočasových kalhot BANDI a využijte příležitost nakombinovat vybrané modely se sakem ve stejném designu.

Pánské volnočasové kalhoty a sako BANDI Timero pro muže s vytříbeným vkusem

1. Volnočasové kalhoty BANDI – samostatné modely

Elegance se špetkou nenucené pohody

Pokud nemáte v zaměstnání striktní firemní dress code, pořiďte si jedinečný model volnočasových kalhot BANDI jako elegantní základ svých pracovních outfitů. Návrháři značky tentokrát vsadili na ikonické kostkované vzory v decentních barvách, které potěší každého milovníka stylu „smart casual“ (spojení formální a volnočasové módy).

Volnočasové kalhoty BANDI Taironi Marin
Volnočasové kalhoty BANDI Taironi Marin – ideální outfit do kanceláře

Stylově na společenská setkání

Využijte potenciál volnočasových kalhot BANDI i během méně formálních společenských událostí. V noblesním outfitu s tmavým sakem a světlou košilí vynikne vaše mužné charisma. Přirozený šarm a přitažlivost dáte najevo během rodinného grilování, oslavy jubilea nebo na firemním večírku.

Pánské volnočasové kalhoty BANDI Timero
Pánské volnočasové kalhoty BANDI Timero v outfitu s košilí pro opravdové elegány

Neformálně do ulic města

Chcete vyzkoušet neformální styl na romantickou procházku nebo večeři se ženou vašeho srdce? Oblékněte si volnočasové kalhoty a tričko, nebo košili s rozhalenkou. Dolaďte vše v duchu nejnovějších módních trendů bílými koženými teniskami BANDI a užívejte si společných chvil s dobrým pocitem, že vypadáte opravdu skvěle. 

Volnočasové kalhoty BANDI Taironi – moderní styl na čas plný pohody

2. Volnočasové kalhoty BANDI – komplety

Flexibilita a pohodlí na každou příležitost

Objevte exkluzivní modely volnočasových kalhot BANDI, které jsou součástí perfektně sladěných kompletů. Kromě kalhot si můžete pořídit také sako nebo vestu ve stejném designu i látce a vytvořit si tak pánský oblek. V mistrovském díle klasické krejčoviny budete dokonale elegantní v práci a ve společnosti.

Volnočasové kalhoty BANDI Benedikto
Volnočasové kalhoty BANDI Benedikto v outfitu se sakem ze stejného kompletu

Využijte nekonečných možností kompletů BANDI pro tvorbu osobitých a stylových outfitů. Jednotlivé prvky oblečení můžete kombinovat a střídat podle svého vkusu a vhodné příležitosti. Navíc si každý kousek vyberete přesně na míru své postavy v oblíbeném střihu a správné velikosti.


Elegance, originalita a komfort pro vás

Volnočasové kalhoty BANDI využijete na všechny méně formální příležitosti, které pracovní, společenský a osobní život nabízí. Váš vzhled díky ikonickým kostkovaným vzorům „gingham“, „glencheck“ nebo „prince of Wales“ okoření špetkou ležérní elegance a originality.

Detail kárované látky volnočasových kalhot BANDI Benedikto
Detail kárované látky s motivem „glenchesk“ – volnočasové kalhoty z kompletu BANDI Benedikto

Prvotřídní materiály v decentních tónech (šedé a tmavě modré) jsou lehké a příjemné na nošení. Oblíbené střihy kalhot STRAIGHT a STRAIGHT FIT nabízí ideální řešení pro muže se štíhlou, standardní nebo lehce nekonfekční postavou. Zdůrazní přednosti a poskytnou dostatek prostoru pro pohyb i delší sezení. 

Tip pro vás

Volnočasové kalhoty BANDI se skvěle hodí také pro outfity ve stylu business casual. Přečtěte si článek, který přibližuje tento oblíbený dress code a poskytuje tipy, jak by se muži měli vhodně oblékat do pracovního prostředí.


Prohlédněte si nabídku volnočasových kalhot BANDI

Pořiďte si nový značkový kousek z široké nabídky designů a střihů kolekce volnočasových kalhot BANDI. Poskytnou vám nejen komfort, ale také příležitost pro experimentování a tvorbu originálních outfitů ve vašem vlastním stylu.

Vybírat můžete v e-shopu BandiVamos.cz nebo si je přijďte vyzkoušet a zakoupit do nejbližší kamenné prodejny BANDI.


K volnočasovým kalhotám doporučujeme

Dolaďte svůj ležérní vzhled k dokonalosti stylovým opaskem a koženou volnočasovou obuví BANDI. Nechají vyniknout váš jedinečný vkus a dopřejí maximální pohodlí.


Navštivte prodejnu BANDI

Nejste si jistí, že vyberete správnou velikost a střih volnočasových kalhot? Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborných poradců. Ochotně vám u šálku lahodné kávy nebo sklenky něčeho ostřejšího pomohou s výběrem veškerého oblečení, obuvi i stylových doplňků.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Mohlo by vás zajímat