Kariéra

O společnosti

Česká prémiová značka Pánské obleky BANDI je jednou z předních módních společností. Již tradičně obléká muže na společenské události, do práce i pro volný čas. BANDI VAMOS a.s. svým zákazníkům nenabízí pouze dokonale padnoucí oblečení pro každou příležitost. Ve všech značkových prodejnách na území České a Slovenské republiky se mužům dostane odborného poradenství a individuální úpravy oděvu přímo na míru. Zakladatelem a jediným majitelem společnosti je Andrej Bandi Vámoš.

O společnosti
Česká módní značka Pánské obleky BANDI pomáhá mužům k úspěchu v práci, ve společnosti, při studiích i v osobním životě

Proč pracovat v BANDI VAMOS a.s.?

Hledáte zajímavou práci, kde ocení Váš talent a nadšení? Chcete vzít zodpovědnost do vlastních rukou, pracovat v dynamickém prostředí a čelit každodenním novým výzvám? Pak jste na správném místě.

V BANDI VAMOS a.s. se otevírají kariérní příležitosti talentovaným lidem s různou mírou zkušeností i zájmů. Vyberte si oddělení nebo přímo pracovní pozici, která Vás zaujme a máte k ní nejblíže. Nevadí, že jste takovou práci nikdy nedělali. Důležité je, zda odpovídá Vašim schopnostem a přáním.

Lidé u nás tvoří, budují a pracují společně. Každý den. Jejich úsilí a firemní kultura se řídí společnými hodnotami – čestné jednání, profesionalita, spolupráce, flexibilita, zvídavost.

Proto v BANDI VAMOS a.s. nepracují lidé, kteří pouze hledali zaměstnání, ale jen ti, kteří ho chtějí dělat dobře.

„Je pro nás více než důležité navázat kontakt s lidmi, kteří v pracovním životě opravdu po něčem touží nebo jim něco chybí. Lidmi, kteří disponují určitými dovednostmi, o kterých mnohdy ani nevědí. Často to zjistí až poté, co nastoupí k nám do společnosti. A to jen díky tomu, že dostali příležitost seberealizace,“ říká personální ředitelka Martina Radová.

Kde nás najdete?

Centrála společnosti BANDI VAMOS a.s.

Centrála společnosti sídlí v Ostravě a skýtá moderní a pohodlné pracovní prostory. Všechna oddělení jsou v logické návaznosti rozmístěna v jedné budově. Vaši kolegové jsou tak jen krůček od vás. To velmi usnadňuje vzájemnou komunikaci, kreativní výměnu názorů a spolupráci. V kolektivu panuje pozitivní atmosféra a vzájemný respekt, které jsou nesmírně důležité k tomu, aby se člověk do práce mohl těšit a cítit se v ní dobře. Na centrále společnosti potkáte kolegy z oddělení kreativy, marketingu, výroby, financí, provozu, IT, personálního oddělení i vedení společnosti.

O společnosti
Moderní centrála společnosti sídlí v Ostravě

Značkové prodejny Pánské obleky BANDI

Značkové prodejny Pánské obleky BANDI jsou rozmístěny po celém území Česka a na Slovensku. V tomto velmi atraktivním prostředí pracují odborní poradci, portýři, krejčové a manažeři prodejen. Všichni tito kolegové mají rádi především kontakt s lidmi a také tvůrčí práci. Dokážou se vcítit, pochopit zákazníky a jejich potřeby. Vědí, jak s nimi komunikovat a jak jim pomoci. Proto každý den odcházejí domů s dobrým pocitem a vědomím, že se k nim znovu a rádi vrátí.

O Společnosti
Značková prodejna Pánské obleky BANDI v Jihlavě

Jak pracujeme?

Zákazník na prvním místě

Náš závazek, nejen fráze. Poskytujeme služby a vytváříme produkty, které nejen splňují, ale i předčí očekávání našich zákazníků. Každý zaměstnanec, bez ohledu na svou roli či odpovědnost, se podílí na budování vysoké úrovně kvality, spokojenosti a dlouhodobých vztahů se zákazníky.

Příležitost pro každého

Od návrhářství a vývoje produktů, přes marketing, poradenství, prodej až po logistiku. Možnost stát se součástí centrály nebo jedné z našich značkových prodejen v Česku či na Slovensku. To je jen několik z oblastí, ve kterých pro Vás máme připraveny atraktivní úkoly, kde můžete zanechat svou stopu.

Herec Petr Štěpánek, tvář značky BANDI

Pánské obleky BANDI – exkluzivní značka s vysokou prestiží

BANDI VAMOS a.s. je zárukou nadstandardních služeb, individuálního přístupu a kvality. Díky tomu máme tu čest oblékat řadu významných českých i slovenských osobností ze světa televize, sportu i byznysu. Jsme partnery mnoha sportovních akcí, filmů i televizních pořadů.

Jak to u nás vypadá?

Mapa společnosti BANDI VAMOS a.s.

BANDI obléká mimo jiné české herce, moderátory, zpěváky, televizní komentátory i známé osobnosti z oblasti businessu. Značka BANDI je také partnerem společenských akcí a sportovních týmů.

V současné době se v České republice nachází 11 značkových prodejen Pánské obleky BANDI, na Slovensku jsou otevřené 4 značkové prodejny BANDI.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme

O společnosti
Značkové prodejny BANDI v České republice a na Slovensku

Mohlo by vás zajímat