Kariéra

O společnosti

Česká prémiová značka Pánské obleky BANDI je jednou z předních módních společností. Již tradičně obléká muže na společenské události, do práce i pro volný čas. BANDI VAMOS a.s. svým zákazníkům nenabízí pouze dokonale padnoucí oblečení pro každou příležitost. Ve všech značkových prodejnách na území České a Slovenské republiky se mužům dostane odborného poradenství a individuální úpravy oděvu přímo na míru. Zakladatelem a jediným majitelem společnosti je Andrej Bandi Vámoš.

O společnosti
Česká módní značka Pánské obleky BANDI pomáhá mužům k úspěchu v práci, ve společnosti, při studiích i v osobním životě

Proč pracovat v BANDI VAMOS a.s.?

Hledáte zajímavou práci, kde ocení Váš talent a nadšení? Chcete vzít zodpovědnost do vlastních rukou, pracovat v dynamickém prostředí a čelit každodenním novým výzvám? Pak jste na správném místě.

V současné době má práci většina lidí. Existuje však mnoho důvodů, proč můžete být ve své stávající práci nespokojení – od nedostatečného ohodnocení, špatného kolektivu až po celkovou atmosféru ve firmě. 

V BANDI VAMOS a.s. se otevírají kariérní příležitosti talentovaným lidem s různou mírou zkušeností i zájmů. Vyberte si oddělení nebo přímo pracovní pozici, která Vás zaujme a máte k ní nejblíže. Nevadí, že jste takovou práci nikdy nedělali. Důležité je, zda odpovídá Vašim schopnostem a přáním. U BANDI platí rovnice: váš přístup plus váš výkon rovná se váš úspěch. Pouze vy určujete, čeho dosáhnete. 

Lidé u nás tvoří, budují a pracují společně. Každý den. Jejich úsilí a firemní kultura se řídí společnými hodnotami – čestné jednání, profesionalita, spolupráce, flexibilita, zvídavost.

Proto v BANDI VAMOS a.s. nepracují lidé, kteří pouze hledali zaměstnání, ale jen ti, kteří ho chtějí dělat dobře.

„Je pro nás více než důležité navázat kontakt s lidmi, kteří v pracovním životě opravdu po něčem touží nebo jim něco chybí. Lidmi, kteří disponují určitými dovednostmi, o kterých mnohdy ani nevědí. Často to zjistí až poté, co nastoupí k nám do společnosti. A to jen díky tomu, že dostali příležitost seberealizace,“ říká personální ředitelka Martina Radová.

Cílem značky BANDI je pomáhat mužům, aby dosáhli svých cílů. Například, aby manažer získal více zakázek, maturant úspěšně složil zkoušku nebo aby na plese udělal perfektní dojem. Proto všichni u BANDI věnují maximum tomu, aby vytvářeli hodnoty, které zaručují pozitivní ohlas. 

Kde nás najdete?

Centrála společnosti BANDI VAMOS a.s.

Centrála společnosti sídlí v Ostravě a skýtá moderní a pohodlné pracovní prostory. Pozornost věnujeme také estetice prostředí, aby se zaměstnanci cítili dobře a těšili se do příjemných prostor. Všechna oddělení jsou v logické návaznosti rozmístěna v jedné budově. Vaši kolegové jsou tak jen krůček od vás. To velmi usnadňuje vzájemnou komunikaci, kreativní výměnu názorů a spolupráci. V kolektivu panuje pozitivní atmosféra a vzájemný respekt, které jsou nesmírně důležité k tomu, aby se člověk do práce mohl těšit a cítit se v ní dobře. Na centrále společnosti potkáte kolegy z oddělení kreativy, marketingu, výroby, financí, provozu, IT, personálního oddělení i vedení společnosti.

O společnosti
Moderní centrála společnosti sídlí v Ostravě

Značkové prodejny Pánské obleky BANDI

Značkové prodejny Pánské obleky BANDI jsou rozmístěny po celém území Česka a na Slovensku. V tomto velmi atraktivním prostředí pracují odborní poradci, portýři, krejčové a manažeři prodejen. Všichni tito kolegové mají rádi především kontakt s lidmi a také tvůrčí práci. Dokážou se vcítit, pochopit zákazníky a jejich potřeby. Vědí, jak s nimi komunikovat a jak jim pomoci. Proto každý den odcházejí domů s dobrým pocitem a vědomím, že se k nim znovu a rádi vrátí.

O Společnosti
Značková prodejna Pánské obleky BANDI v Jihlavě

Jak pracujeme?

Zákazník na prvním místě

Náš závazek, nejen fráze. Poskytujeme služby a vytváříme produkty, které nejen splňují, ale i předčí očekávání našich zákazníků. Každý zaměstnanec, bez ohledu na svou roli či odpovědnost, se podílí na budování vysoké úrovně kvality, spokojenosti a dlouhodobých vztahů se zákazníky.

Příležitost pro každého

Od návrhářství a vývoje produktů, přes marketing, poradenství, prodej až po logistiku. Možnost stát se součástí centrály nebo jedné z našich značkových prodejen v Česku či na Slovensku. To je jen několik z oblastí, ve kterých pro Vás máme připraveny atraktivní úkoly, kde můžete zanechat svou stopu.

Pánské obleky BANDI – exkluzivní značka s vysokou prestiží

BANDI VAMOS a.s. je zárukou nadstandardních služeb, individuálního přístupu a kvality. Díky tomu máme tu čest oblékat řadu významných českých i slovenských osobností ze světa televize, sportu i byznysu. Jsme partnery mnoha sportovních akcí, filmů i televizních pořadů.

Jak to u nás vypadá?

Mapa společnosti BANDI VAMOS a.s.

BANDI obléká mimo jiné české herce, moderátory, zpěváky, televizní komentátory i známé osobnosti z oblasti businessu. Značka BANDI je také partnerem společenských akcí a sportovních týmů.

V současné době se v České republice nachází 11 značkových prodejen Pánské obleky BANDI, na Slovensku jsou otevřené 4 značkové prodejny BANDI.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme

O společnosti
Značkové prodejny BANDI v České republice a na Slovensku

Mohlo by vás zajímat