Aktuality

Úpravy pánských obleků na vaše míry ZDARMA

Vážíme si klientů, kteří se rozhodnou pro značku Pánské obleky BANDI. Proto jsme pro vás připravili zvýhodnění v podobě úpravy pánského obleku ZDARMA.

Tyto úpravy obleků provádějí v prodejnách Pánské obleky BANDI mistrové krejčí, a to přesně dle pravidel pánské společenské etikety. Díky tomu se můžete spolehnout, že máte oblek přizpůsoben nejen na vaši postavu, ale i správně v rámci společenských norem.

Podmínky pro úpravu obleku ZDARMA

AKCE ÚPRAVA ZDARMA – jelikož je úprava pánského obleku prací časově náročnou a nelze ji odbýt, lze vyhovět pouze některým klientům. Značka BANDI provádí úpravy pánských obleků a košil zdarma klientům v prodejnách BANDI, kteří při jednorázovém nákupu vyberou pánský oblek spolu s:

  • kabátem
  • košilí a doplňkem
  • svetrem a doplňkem
  • obuví
  • dalším pánským oblekem

Seznam pánských doplňků značky Pánské obleky BANDI

Pokud tedy jednorázově nakoupíte například pánský oblek, košili a opasek, úpravy vám budou provedeny ZDARMA, v rámci AKCE.

UPOZORNĚNÍ: AKCE se netýká úprav pánských obleků ve výprodeji

Klienti, kteří potřebují koupit pouze oblek a upravit jej na míru, se také mohou spolehnout na služby pánských krejčových v prodejnách BANDI. A to v rámci placené služby.

Ceník úprav pánských oděvů STANDARD

STANDARDPopis úpravyCena
Úpravy oblekuÚprava rukávů saka599 Kč
 Úprava délky kalhot359 Kč
 Úprava kalhot na míru – pas, sed, boky299 Kč
Úprava šířky nohavic od kolen k dolnímu okraji299 Kč
 Úprava vesty obleku659 Kč
 Posunutí knoflíků59 Kč
Úpravy kabátuZkrácení rukávů599 Kč
Úpravy košileÚprava délky rukávů359 Kč
 Úprava délky košile239 Kč
 Propasování košile419 Kč

Popis STANDARD:

Pánský oblek zakoupený v prodejně Pánské obleky BANDI. Klient zakoupí pouze pánský oblek a úpravy jsou nutné. Klientovi musí být upraven oblek na míru tak, aby byl oblečen dle pravidel společenské etikety.

Pánská košile zakoupená v prodejně pánské obleky BANDI. Klient nemá konfekční rozměry a není jiná možnost, než vybrat jiný rozměr a upravit. Klient nakupuje jednorázově pánskou košili spolu s pánským oblekem.

Ceník úprav pánských oděvů NADSTANDARD

Úpravy oblekuÚprava rukávů saka839 Kč
 Úprava délky kalhot539 Kč
 Úprava vesty obleku959 Kč
 Posunutí knoflíků109 Kč
 Zkrácení náramenic1.599 Kč
 Propasování saka1.399 Kč
 Zúžení nohavic599 Kč
 Snížení pásku v předním díle kalhot839 Kč
 Zkrácení saka1.399 Kč
 Změna velikosti kalhot – úprava pasu sedu, boků, nohavic839 Kč
Úpravy kabátuZkrácení rukávů899 Kč
Úpravy košileÚprava délky rukávů479 Kč
 Úprava délky košile299 Kč
 Propasování košile539 Kč

Popis NADSTANDARD:

Pánský oblek zakoupený v prodejnách Pánské obleky BANDI – klient trvá na úpravě, která je mimo rámec standardní úpravy, např. centimetr zúžení kalhot nebo saka modelu jemně zeštíhleného (Tailored Fit) na úroveň modelu zeštíhleného (Slim Fit) a podobně.

Pánská košile zakoupená v prodejnách Pánské obleky BANDI – klient nemá konfekční rozměry a není jiná možnost, než vybrat nový rozměr a upravit ho. Klient nezakoupil ke košili pánský oblek.

AKCE ÚPRAVA ZDARMA a úpravy STANDARD mají přednost před úpravami NADSTANDARD. Z tohoto důvodu mohou plynout delší čekací lhůty. Termíny vyhotovení 14 dnů i více nejsou výjimkou.

Co když nevyužijete možnost krejčovské úpravy zdarma v den nákupu?

Nevadí, v případě, že zákazník ihned nevyužije svého nároku na úpravy zdarma, může je uplatnit dodatečně. Nejpozději však do 30 dní ode dne nákupu. Po uplynutí této lhůty budou veškeré úpravy všem zákazníkům zpoplatněny dle platného ceníku.


UPOZORNĚNÍ: Z hygienických důvodů je nutné, aby byl přinesený oblek pro následující úpravu vyčištěný z čistírny.

Nárok na standardní úpravy ZDARMA lze uplatnit na základě splněných podmínek AKCE úpravy ZDARMA, nebo pokud se jedná o VIP zákazníka. Případně mohou být standardní úpravy nabídnuty u vybraných obleků.

Řešení v případě neshody

Pokud nastane neshoda mezi klientem a poradcem BANDI, zda jde o úpravu STANDARD či NADSTADARD, má rozhodující význam pro určení úprav poradce. Pokud klient s rozhodnutím poradce nesouhlasí, může se obrátit na manažera prodejny k dalšímu projednání.

Tip navíc

Chcete-li ve společnosti vypadat skvěle a udělat dojem, dbejte na to, abyste byli správně oblečeni. Přečtěte si 10 praktických rad jak nosit oblek, abyste se ve společnosti neztrapnili. 

Mohlo by vás zajímat