Brands

Originální pánská parfémová voda BANDI Aprimé for Men

Hledáte originální dárek pro muže, který jej mile překvapí a opravdu potěší? Pak je pro vás luxusní parfémová voda BANDI Aprimé for Men ideální volbou.

Vůně parfémové vody BANDI je přívalem nekonečné energie, živočišné síly i mužné jemnosti. Mistrovská kompozice vzácných vonných esencí zaujme již na první dojem hřejivými tóny santalového a cedrového dřeva, které se snoubí se smyslnou vanilkou a mohutným olivovníkem. Na mužském těle parfémová voda pomalu rozkvete a rozvíjí svojí skrytou sílu a podmanivé kouzlo po celý dlouhý den.

Vůně, která učaruje

Parfémová voda BANDI Aprimé for Men splní přání všech náročných mužů, kteří chtějí nejen doopravdy vonět. Její exotické esence znásobí přitažlivost a zdůrazní jedinečnou osobnost každého muže. Vůně parfémové vody BANDI je symbolem sebevědomí, úspěchu a dokonalosti. Doporučujeme jak pro denní, tak večerní události. Do zaměstnání i do společnosti.

Originální pánská parfémová voda BANDI Aprimé for Men
Pravý dárek pro muže – originální pánská parfémová voda BANDI Aprimé For Men

Spojení prvotřídních ingrediencí a umění francouzských parfumérů

Zkušení francouzští parfuméři společně s módní značkou BANDI zvolili pro parfémovou vodu BANDI Aprimé for Men netradiční složení a originální recepturu založenou na rafinované souhře protikladů. Vývoji jedinečné vůně věnovali hodně času a svého umu, aby parfémová voda dokonale splnila všechna vaše očekávání.

Tajemná magie na celou noc

Chcete, aby vám muž voněl stejně svůdně a neodolatelně během romantické večeře, při sledování oblíbeného filmu i ráno po probuzení? Podmanivá a neodolatelná vůně parfémové vody na jeho těle provoní celou noc a umocní zážitek z každé chvilky magického večera stráveného jen ve dvou.

Dárek pro něj je radostí pro vás

Obdarovaného muže potěší, když dostane parfémovou vodu BANDI Aprimé for Men jako dárek, který může být i důkazem toho, jak moc vám na něm záleží. Originální vůně parfémové vody ho jistě příjemně překvapí a poskytne mu možnost užívat si skvělý pocit energie a zdravého sebevědomí.

A proč parfémová voda udělá radost také vám? S vůní pro muže darujete společnou budoucnost i minulost. Vůně jsou totiž odjakživa součástí našich vztahů. Mají zázračnou moc vyvolávat vzpomínky a vzbuzovat nové touhy.

Vůně parfémové vody BANDI Aprimé for Men je předurčena k tomu, aby vám připomínala krásné chvíle, které jste spolu zažili. A to kdykoliv, když ji jen lehce zaznamenáte.

Originální pánská parfémová voda BANDI Aprimé for Men
Luxusní parfémová voda BANDI Aprimé for Men

Originální vůně pro každou příležitost

Luxusní parfémová voda BANDI Aprimé for Men vyniká svou nezaměnitelnou, lehce rozpoznatelnou vůní. Jejím základem je orientální santalové a cedrové dřevo spolu s olivovníkem a vanilkou, které dodávají parfémové vodě magickou exotičnost. Hravé tóny pelargonie, hřebíčku, mechu a jasmínu tvoří srdce vůně a umocňují její neopakovatelné kouzlo.

Výjimečná, příjemně podmanivá vůně se mužům skvěle hodí k dokonalému outfitu do zaměstnání i pro všechny společenské události. Doporučujeme používat na každé rande a romantický večer ve dvou.

Standardní cena parfémové vody BANDI Aprimé for Men je 1.490 Kč

Chcete svým dárkem udělat dvojnásobnou radost ?

Darujte muži také vodu po holení z edice BANDI Aprimé for Men se stejnou, originální vůní. Pro dokonalou péči o jeho pleť a příval nekonečné energie do nového dne.


Neváhejte a přijďte si originální parfémovou vodu Aprimé for Men vyzkoušet

Navštivte svoji nejbližší značkovou prodejnu BANDI, kde si parfémovou vodu můžete v klidu otestovat a zakoupit. A než vám dárek naši odborní poradci připraví, vychutnejte si v pohodlí kožené sedačky šálek dobré kávy zdarma.

Pořiďte parfémovou vodu jako dárek v e-shopu

Máte to do kamenné prodejny BANDI daleko? Nevadí. Nakupujte z pohodlí svého domova. Stačí pár kliknutí na www.BandiVamos.cz a luxusní parfémovou vodu BANDI Aprimé for Men budete mít za chvilku na stole.

Mohlo by vás zajímat