Bandi » AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tisíce korun

AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tisíce korun

Domluvte se s přáteli či příbuznými v rodině a přijďte nakoupit čtyři pánské obleky najednou. Bez ohledu na to, který pánský oblek si vyberete, čtvrtý oblek obdržíte ZDARMA. Tím ušetříte až 9.699 Kč, protože vám dáme zdarma ten nejdražší oblek, který jste si vybrali.

A to není vše. Nakoupíte-li čtyři košile, opět vám dáme čtvrtou nejdražší ZDARMA. To je další úspora pro vás až 1.499 Kč. A to pořád ještě není vše. Čtěte více o této výjimečné akci a ušetřete tisíce korun.

AKCE 3 + 1 ZDARMA 

Jak na to? Navštivte prodejnu Pánské obleky BANDI v počtu čtyř přátel nebo rodinných příslušníků. Kupte cokoliv v počtu čtyř kusů a každý čtvrtý nejdražší kus obdržíte od nás ZDARMA.

Jakou z toho budete mít výhodu?

Obrovskou úsporu peněz. Podívejte se:

– 3 + 1 u pánských obleků tímto ušetříte až 8.999 Kč,

– 3 + 1 u pánských kabátů tímto ušetříte až 3.999 Kč,

– 3 + 1 u pánské obuvi tímto ušetříte až 2.779 Kč,

– 3 + 1 u pánských ponožek tímto ušetříte 229 Kč,

– 3 + 1 u pánských opasků z býčí kůže tímto ušetříte až 549 Kč.

Pokud si vybere každý z vás jinou položku v různých cenových hodnotách, ZDARMA vám dáme tu, která je nejdražší. Například u pánských obleků si vyberete modely obleků za 2.999 Kč, za 3.499 Kč, za 5.499 Kč, za 7.799 Kč. A právě tento nejdražší pánský oblek od BANDI bude pro vás zcela ZDARMA.

Jak to vypadá v praxi

Při standardním nákupu potřebujete pánský oblek, společenskou košili, kravatu, opasek a obuv. Nakoupíte-li čtyři osoby tento sortiment, bude vaše úspora vypadat následovně:

Pánský oblek až 9.699 Kč + společenská košile až 1.499 Kč + kravata až 499 Kč + kožený opasek až 549 Kč + kožená společenská obuv až 2.779 Kč.

Součet úspory, o kterou se můžete podělit je neuvěřitelných 15.025 Kč! A to se vyplatí.

Navíc vám všechny pánské obleky upravíme na vaše míry tak, abyste v nich vypadali skvěle a udělali dojem. A také zcela ZDARMA.

Uspořenou částku samozřejmě můžete dále navyšovat o tisíce korun, pokud budete všichni čtyři vybírat další produkty. Například, když si vyberete čtyři pánské kabáty, tři zaplatíte a zdarma dostanete ten nejdražší za 8.399 Kč. Takže každý z vás ušetří až 2.100 Kč. A to se také vyplatí!

Podmínky AKCE

– Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.

– Akce 3 + 1 nejdražší zdarma se vztahuje také na akční zboží a zboží ve výprodeji. Všechny čtyři vybrané produkty však musí být ve stejné slevě. Pokud si například vyberete zboží s označením VÝPRODEJ, musí být takto označeny všechny čtyři kusy.

– Akce je množstevně omezena. Lze ji uplatnit na daný druh zboží pouze jednou. Například nelze nakoupit osm košil a uplatnit akci na dvě nejdražší košile zdarma.

– Akční nabídka 3 + 1 zdarma neplatí pro velkoodběratele.

– Pro uplatnění akce musíte vybírat čtyři kusy ze stejné kategorie zboží, vyjma dárkových šeků. Například 4 obleky, 4 smokingy, 4 košile, 4 opasky, 4 kravaty.

– Nabídka platí pouze do 31. prosince 2018.

– Akce platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a také na e-shopu www.BandiVamos.cz.

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.