Bandi » AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

Ušetřete tisíce korun – jak na to?

Navštivte prodejnu Pánské obleky BANDI a nakupte oblečení, obuv nebo doplňky v počtu čtyř kusů ze stejné kategorie. Každý čtvrtý, nejdražší kus obdržíte zcela ZDARMA. Podívejte se na příklady, jak při nákupu ušetřit až 19.740 Kč.

Jak to vypadá v praxi?

Pokud se chcete obléknout do práce nebo na společenskou událost, obvykle potřebujete pánský oblek, společenskou košili, kravatu, opasek a obuv. Když nakoupíte tento sortiment v počtu čtyř kusů od každého, bude vaše úspora vypadat následovně:

– 3 + 1 u pánských obleků tímto ušetříte až 12.598 Kč,
– 3 + 1 u pánských košil tímto ušetříte až 1.898 Kč,
– 3 + 1 u pánských kravat a regat tímto ušetříte až 798 Kč,
– 3 + 1 u pánských opasků z býčí kůže tímto ušetříte až 1.098 Kč,
– 3 + 1 u pánské ručně šité obuvi z pravé kůže tímto ušetříte až 3.348 Kč.

To znamená, že dohromady ušetříte až neuvěřitelných 19.740 Kč. Uspořenou částku samozřejmě můžete dále navyšovat o další tisíce korun, pokud budete vybírat další produkty z jiných kategorií.

Akci využijete například v e-shopu pro nákup košil do práce a tu čtvrtou, nejdražší získáte zdarma. Podívejte se na širokou nabídku pánských košil. Nebo se oblékněte ve vaší značkové prodejně BANDI s přáteli či rodinnými příslušníky. Pokud si pořídíte například obleky za 6.799 Kč, za 6.999 Kč, za 7.899 Kč a za 12.599 Kč, získáte ten nejdražší zcela ZDARMA a můžete se o uspořenou částku rozdělit. Prohlédněte si značkové obleky BANDI, ve kterých uděláte perfektní dojem na společenských událostech i v práci.

Navíc vám všechny zakoupené pánské obleky upravíme na vaše míry tak, abyste v nich vypadali skvěle a udělali dojem. A také zcela ZDARMA.

Podmínky AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

– Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.
– Akce 3 + 1 se nevztahuje na jednorázové výprodejové a sezónní akce.
– Akce 3 + 1 nejdražší zdarma se vztahuje také na akční zboží a zboží ve výprodeji. Všechny čtyři vybrané produkty však musí být ve stejné slevě. Pokud si například vyberete zboží s označením VÝPRODEJ, musí být takto označeny všechny čtyři kusy.
– Pro uplatnění akce musíte vybírat čtyři kusy ze stejné kategorie zboží. Například čtyři obleky, čtyři smokingy, čtyři košile, čtyři opasky, čtyři kravaty.
– Akce je množstevně omezena. Lze ji uplatnit na daný druh zboží pouze jednou. Například nelze nakoupit osm košil a uplatnit akci na dvě nejdražší košile.
– Akční nabídka 3 + 1 zdarma neplatí pro velkoodběratele.
– S akcí se nesčítají další slevy. Nelze ji kombinovat například se slevou na ISIC, VIP kartou BANDI ani s dalšími slevami.
– Akci nelze uplatnit na dárkové šeky.
– Nabídka platí pouze do 31. března 2019.
– Akce platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a také v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.