AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

Ušetřete tisíce korun – jak na to?

Navštivte prodejnu Pánské obleky BANDI a nakupte oblečení, obuv nebo doplňky v počtu čtyř kusů ze stejné kategorie. Každý nejdražší kus obdržíte zcela ZDARMA. Podívejte se na příklady, jak při nákupu ušetřit až 22.695 Kč.

3+1
Nejdražší oblek můžete mít zdarma

Jak to vypadá v praxi?

Pokud se chcete obléknout do práce nebo na společenskou událost, obvykle potřebujete pánský oblek, společenskou košili, kravatu, opasek a obuv. Když nakoupíte tento sortiment v počtu čtyř kusů od každého, bude vaše úspora vypadat následovně:

– 3 + 1 u pánských obleků tímto ušetříte až 14.299 Kč,
– 3 + 1 u pánských košil tímto ušetříte až 2.089 Kč,
– 3 + 1 u pánských kravat a regat tímto ušetříte až 1.359 Kč,
– 3 + 1 u pánských opasků z býčí kůže tímto ušetříte až 1.209 Kč,
– 3 + 1 u pánské ručně šité obuvi z pravé kůže tímto ušetříte až 3.739 Kč.

To znamená, že dohromady ušetříte až neuvěřitelných 22.695 . Uspořenou částku samozřejmě můžete dále navyšovat o další tisíce korun, pokud budete vybírat další produkty z jiných kategorií.

Pozor! Akce platí jen do 30. 11. 2023.

Akci využijete například v e-shopu pro nákup košil do práce a tu čtvrtou, nejdražší získáte zdarma. Podívejte se na širokou nabídku pánských košil. Nebo se oblékněte ve vaší značkové prodejně BANDI s přáteli či rodinnými příslušníky. Pokud si pořídíte například obleky za 4.199 Kč, za 6.799 Kč, za 8.559 Kč a za 14.299 Kč, získáte ten nejdražší zcela ZDARMA a můžete se o uspořenou částku rozdělit. Prohlédněte si značkové obleky BANDI, ve kterých uděláte perfektní dojem na společenských událostech i v práci.

Navíc vám všechny zakoupené pánské obleky upravíme na vaše míry tak, abyste v nich vypadali skvěle a udělali dojem. A také zcela ZDARMA.

Podmínky AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

– Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.
– Akce 3 + 1 se nevztahuje na jednorázové výprodejové a sezónní akce.
– Akce 3 + 1 nejdražší zdarma se vztahuje také na akční zboží a zboží ve výprodeji. Všechny čtyři vybrané produkty však musí být ve stejné slevě. Pokud si například vyberete zboží s označením VÝPRODEJ, musí být takto označeny všechny čtyři kusy.
– Pro uplatnění akce musíte vybírat čtyři kusy ze stejné kategorie zboží. Například čtyři obleky, čtyři smokingy, čtyři košile, čtyři opasky, čtyři kravaty.
– Akce je množstevně omezena. Lze ji uplatnit na daný druh zboží pouze jednou. Například nelze nakoupit osm košil a uplatnit akci na dvě nejdražší košile.
– Akční nabídka 3 + 1 zdarma neplatí pro velkoodběratele.
– S akcí se nesčítají další slevy. Nelze ji kombinovat například se slevou na ISIC, VIP kartou BANDI ani s dalšími slevami.
– Akci nelze uplatnit na dárkové šeky.
– Akce platí jen do 30.11. 2023.
– Akce platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a také v e-shopu Bandi Vamos.