Informace pro klienty

AKCE 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tisíce korun.

AKCE 3+1 nejdražší ZDARMA...
Domluvte se s přáteli či příbuznými v rodině a přijďte nakoupit čtyři pánské obleky najednou. Bez ohledu na to, který pánský oblek si vyberete, čtvrtý oblek obdržíte ZADARMO. Tím ušetříte až 9.699 Kč, protože vám dáme zdarma ten nejdražší oblek, který jste si vybrali.

A to není vše. Nakoupíte-li čtyři košile, opět vám dáme čtvrtou nejdražší ZADARMO. To je další úspora pro vás až 1.499 Kč. A to pořád ještě není vše. Čtěte více o této výjimečné akci a ušetřete tisíce korun.


AKCE 3+1 ZDARMA 

Jak na to? Navštivte prodejnu Pánské obleky BANDI v počtu čtyř přátel nebo rodinných příslušníků. Kupte cokoliv v počtu čtyř kusů a každý čtvrtý nejdražší kus obdržíte od nás ZDARMA.


Jakou z toho budete mít výhodu?

Obrovskou úsporu peněz. Podívejte se:

- 3+1 u pánských obleků tímto ušetříte až 8.999 Kč,

- 3+1 u pánských kabátů tímto ušetříte až 3.999 Kč,

- 3+1 u pánské obuvi tímto ušetříte až 2.779 Kč,

- 3+1 u pánských ponožek tímto ušetříte 229 Kč,

- 3+1 u pánských opasků z býčí kůže tímto ušetříte až 549 Kč.

Pokud si vybere každý z vás jinou položku v různých cenových hodnotách, ZDARMA vám dáme tu, která je nejdražší. Například u pánských obleků si vyberete modely obleků za 2.999 Kč, za 3.499 Kč, za 5.499 Kč, za 7.799 Kč. A právě tento nejdražší pánský oblek od BANDI bude pro vás zcela ZDARMA.


Jak to vypadá v praxi

Při standardním nákupu potřebujete pánský oblek, společenskou košili, kravatu, opasek a obuv. Nakoupíte-li čtyři osoby tento sortiment, bude vaše úspora vypadat následovně:

Pánský oblek až 9.699 Kč + společenská košile až 1.499 Kč + kravata až 499 Kč + kožený opasek až 549 Kč + kožená společenská obuv až 2.779 Kč.

Součet úspory, o kterou se můžete podělit je neuvěřitelných 15.025 Kč! A to se vyplatí.

Navíc vám všechny pánské obleky upravíme na vaše míry tak, abyste v nich vypadali skvěle a udělali dojem. A také zcela ZDARMA.

Uspořenou částku samozřejmě můžete dále navyšovat o tisíce korun, pokud budete všichni čtyři vybírat další produkty. Například, když si vyberete čtyři pánské kabáty, tři zaplatíte a zdarma dostanete ten nejdražší za 8.399 Kč. Takže každý z vás ušetří až 2.100 Kč. A to se také vyplatí!


Podmínky AKCE

- Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.

- Akce je množstevně omezena. Lze ji uplatnit na daný druh zboží pouze jednou. Například nelze nakoupit osm košil a uplatnit akci na dvě nejdražší košile zdarma.

- Akční nabídka 3+1 zdarma neplatí pro velkoodběratele.

- Pro uplatnění akce musíte vybírat čtyři kusy ze stejné kategorie zboží, vyjma dárkových šeků. Například 4 košile, 4 opasky, 4 kravaty.

- Nabídka platí pouze do 31. března 2018.

- Akce platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a také na e-shopu www.bandivamos.cz.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...