Kožená galanterie

DVA V JEDNOM - nové oboustranné opasky BANDI pro váš dokonalý vzhled

Pánské oboustranné opasky...
NOVINKA Potřebujete opasek a chcete ušetřit? Pak si jedinečné oboustranné opasky BANDI z pravé kůže jednoduše zamilujete. Doporučujeme je nosit na společenské události, do práce i pro volný čas. Stanou se nedílnou součástí vašeho šatníku.

Více info

Pánské kožené rukavice BANDI – dopřejte vašim rukám teplo a maximální komfort

Pánské kožené rukavice BA...
Hledáte hřejivý doplněk do mrazivých dnů? Pánské kožené rukavice BANDI dopřejí vašim rukám pocit tepla a pohodlí. Navíc jsou díky svému elegantnímu a nadčasovému designu vhodné pro všechny muže ke kabátu i k bundě. Doporučujeme je na jakoukoliv společenskou událost, do zaměstnání nebo pro volný čas.

Rukavice jsou vyrobené z vysoce kvalitní ovčí kůže v černé barvě. Uvnitř rukavic je příjemný kožíšek, který vás opravdu zahřeje. Nabízíme je ve dvou provedeních, podívejte se na fotografie v článku.


Více info

Kožené opasky BANDI z kvalitní býčí kůže

Pánský opasek AUTOMAT, če...
Víte, že se k pánskému obleku musí nosit opasek? Nejenže to udávají pravidla společenské etikety, ale opasek je také velice praktický doplněk. Kožený opasek využijete nejen k oblekům, ale také ke kalhotám nebo riflím pro běžné nošení. Pánské opasky BANDI jsou vyrobeny z prvotřídní býčí kůže, která je velice pevná a má dlouhou životnost. 

Značkové opasky BANDI jsou navrženy s klasickou průvlečnou sponou nebo s moderním automatickým zapínáním. Podívejte se na pestrou nabídku barevných odstínů a různých designových spon.


Více info

Pánské peněženky BANDI z pravé kůže

Pánská peněženka BANDI
Patříte mezi muže, kteří nemají v oblibě velké neskladné pánské peněženky? Hledáte takovou, která by se dala jednoduše schovat v kapse od saka? Exkluzivní kožené pánské peněženky BANDI předčí vaše očekávání. Hned na první pohled vás zaujme jejich klasická elegance. 

Pánské peněženky BANDI jsou výjimečné nejen svým elegantním vzhledem, ale také praktičností. Podívejte se na jejich detaily a vyberte si.


Více info

Kožené pouzdro na doklady BANDI

Kožený obal na doklady CH...
Hledáte kvalitní a skladný kožený obal pro vaše doklady? Nosíte své doklady všude po kapsách a občas nějaké ztratíte nebo někde zapomenete?

V koženém obalu na doklady od značky BANDI se Vám to už nemůže stát! Vaše doklady budou na jednom místě. Díky své univerzální velikosti je můžete mít vždy při sobě. Podívejte se na detaily koženého obalu na doklady BANDI a přesvědčte se sami.


Více info

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...